Wpis z mikrobloga

@Martellus: Uważasz, że w tym przypadku argumentacja Oskarka jest logiczna, a moje twierdzenie o jej błędności wyjęte z dupy? O tym orientacja homoseksualna jest upośledzeniem można dyskutować z punktu widzenia biologii, z punktu widzenia etyki. Ale nie stosujmy takich zabiegów jak Oskarek. Bo ja też tak umiem, to nic trudnego.

Dodam, że nie mam interesu w zmianie przepisów i liberalizacji prawa. Nie mam też nic przeciwko by dwoje dorosłych ludzi mogło
Ja uważam, że:

skoro gej rodzi się gejem i to nie jego wina.
To podobnie pedofil, nekrofil, zoofil i inni Przecież to nie ich wina, że się tacy urodzili :)
To może za 20 lat kolejny krok i akceptacja ich? :)
Jak kolega Oscar na fejsie napisał "bo miłość zawsze wygra " :) Czy to ważne, czy jest to związek małej dziewczynki ze starym facetem, czy też faceta z trupem?

Poza tym
@ailurus: A może chcą tego te 12-latki, czemu ograniczasz im ich miłość ( ͡° ʖ̯ ͡°)
" bo dwunastoletnia dziewczynka, zgodnie z prawem nie może o sobie decydować. A dorosły homoseksualny meżczyzna już może." A czy to sprawiedliwe? Gdzie tu walka o miłość :| ?
@yami: #wykpopkowalogika ignorujesz fakt, że gej nikomu krzywd nie robi, pedofil czy zoofil to ta sama bajka dla Ciebie? Jak wyżej, slippery-slope. Chyba, że się boisz, że pewnego dnia jak zobaczysz dwóch mężczyzn razem to sam staniesz się gejem. Ja swojej orientacji jestem na tyle pewien, że w niczym mi nie przeszkadza co robią sąsiadki w nocy albo fakt, że gdzieś w okolicy może być jakiś gej. Ich sprawa.
Podsumowanie: Stosując tę samą lewaką logikę można spokojnie wnosić o legalizację zoofilii, pedofilii i kazirodztwa też. Ale jak się to porównuje to lewaki mają ból dupska i wyzywają innych od debili itp. Za kilka kilkanaście lat jak będziecie postować o legalizację pedofilii i zoofilii to wam te wasze komentarze przypomnę. @ailurus
@parachutes: Proponuję zapoznać się z definicją pedofila -
zaburzenia seksualne polegające na odczuwaniu popędu płciowego do dzieci.
Może być rażące dla tych osób, tak samo jak dziś definicja małżeństwa w Polsce- jako związek kobiety i mężczyzny.
Oczywiście zgodzę się, że chciałbym tutaj tylko sytuację w których małe dziewczynki chcą tego - tak aby nie działa się krzywda.

W przypadku zeofili ciężej to stwierdzić - ale cóż. W sumie mało wiem o
@Oskarek89:

W takim razie pedofile, zoofile, nekrofile i inni też tacy się rodzą. Nie możemy ich karać za to.

beka to jest co najwyżej z tego jak robisz #!$%@?ę z logiki . Porównaj sobie najpierw co robią lesbijki/geje, a co wymienieni przez ciebie ludzie.
Wołam ogólnie: @sCrApI @parachutes @MoniqueU @Oskarek89
Szanowni Państwo,
część z Państwa, która popiera związki małżeńskie tej samej płci,
to czemu w następnym kroku nie poprzeć np. związku starych facetów/kobiet, z dziećmi, skoro one tego też będą chciały ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Idąc dalej możemy znaleźć wiele takich przykładów..
@yami: Widzę, że Twój proces myślowy trzeba nieco wspomóc.

Pedofil - osoba, która pragnie odczuwać satysfakcję seksualną z dziećmi - czyli z ludźmi, którzy nie posiadają pełni praw obywatelskich, nadal są pod opieką rodziców i państwa, którzy w imię ochrony odbierają im decyzyjność pod wieloma względami.

Gej/lesbijka - osoba, odczuwa pociąg seksualny do drugiej osoby tej samej płci (oczywiście mam tu na myśli osobę dorosłą, inaczej podpada ona pod pierwszą definicję)
@sCrApI: To prawda, ale czemu tego nie zmienić? Przecież świat się ciągle rozwija, chcesz powiedzieć, że miłośc tej dwójki ludzi nie jest prawdziwa? Dlaczego chcesz stanąć przeciw, i zakazać im ich miłości? Jesteś zacofany i tyle.. Skoro możemy pozwolić dwóm osobom róznej płci zawierać zwiazek, to tak samo dziecku i osobie doroslej - bez wzgledu na plec. Trzeba isc do przodu, prawda?

Drugi przykład: Czy chcemy dążyć do tego, że np.
@yami: 12-latka jest jeszcze niezdolna do podejmowania dojrzałych decyzji. w przeciwieństwie do dwóch dorosłych facetów, czy kobiet. nie wiem #!$%@?, może trzeba ci narysować. najlepiej czarną kredką na białym papierze, bo innych kolorów chyba nie uznajesz
@yami: Ponieważ dzieci ulegają ciągłemu rozwojowi psychofizycznemu, ich mózg, tym samym charakter, wciąż jest nieukształtowany. A zadaniem osób dorosłych jest ochrona tych młodych ludzi przed tymi, którzy mają nad nimi przewagę. Można nawet powiedzieć, że pod niektórymi względami dzieci są traktowane jako "niepoczytalne" - i to z uzasadnionych powodów
@yami: mądre głowy tego świata, które zajmowały się rozwojem psychofizycznym człowieka i zgodnie ustaliły, że człowiek do pewnego wieku może mieć zaburzoną percepcję pewnych spraw z wielu różnych powodów.
@sCrApI: Moim zdaniem osoby Homo/nekrofilia/pedofilistwo to też pewnego rodzaju "niepoczytalność" czemu zatem, uznajemy, żę z częścia z tych osób jest wszystko w porządku? O.o