Wpis z mikrobloga

@Shaybecki: Bądź dorosły? Ja #!$%@?ę. Dorośli, przynajmniej emocjonalnie ludzie nie robią takich rzeczy.

@dowski: Chłopie, idziesz w miejsce gdzie są religijni ludzie. Mniej lub bardziej praktykujący, z doświadczenia wiem, że u różnych ludzi wiara przyjmuje różne formy. Jakieś 50% bajerki to sam fakt, że laska myśli, że jesteś dobrym i wierzącym chłopakiem, bo jakby tak nie było, to byś przecież nie poszedł na pielgrzymkę, nie? xD
@Khaine: a powinna interesowac cie ich religijnosc, skoro ich bronisz. Skoro sa religijne to powinny zyc zgodnie ze swoimi zasadami. A skoro wedlug nich nie zyja, to niech nie nazywaja sie religijnymi, bo to czyni ich hipokrytkami.
@Khaine: Inaczej. Tam nie ma religijności. Traktowane to jest jako kolonia, wycieczka. Okazja do poznania nowych ludzi, rozrywki.

Ja byłem raz po przegranym zakładzie i na co się napatrzyłem to moje. Dla mnie ta cała "religijność" pielgrzymki jest wyssana z palca i to takie oszukiwanie samego siebie. Ja się trzymam z dala od takich spędów bo mój licznik hipokryzji #!$%@? skale.
@Dakkar: Oni niech sobie będą hipokrytami, czemu mam do nich dołączać?

@rskk: > Ja się trzymam z dala od takich spędów bo mój licznik hipokryzji #!$%@? skale.

Ot to to, mości panie. Tylko, że #!$%@? zarówno u nich jak i u siebie samego.

@pauvre: To nie troll, a w każdym razie nie musi być. Ja naprawdę jestem z Częstochowy i wiem jak to wygląda.
@Khaine: nie stajesz sie hipokryta z powodu tego, ze ktos przypisuje Ci religijnosc z uwagi na swoja obecnosc na pielgrzymce/w kosciele. Stajesz sie hipokryta, jesli oklamujesz kogos ze jestes wierzacy, w tym przypadku, tylko po to zeby zaruchac