Wpis z mikrobloga

@dowski: Ohohoho, ale #!$%@? zabawa. Nasranie na swoje własne przekonania i kilka dni nieprzerwanych kłamstw, tylko po to aby zamoczyć xD A potem nie możesz się do tego przyznać przed znajomymi, bo staniesz się śmieciem w ich oczach. No przynajmniej ja mam takich znajomych.
  • Odpowiedz
Nasrane na własne przekonania? Nie rozumiem. Zresztą, kto mówił, że to ma się opierać na kłamstwie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 17
@Khaine: smieja sie z ciebie ze ruchasz i skrycie zazdoszcza?

Jakbys byl niewierzacy, to bys wiedzial, ze mamy #!$%@? na bajeczki o dziadku w chmurach, ktory patrzy jak sie masturbujesz.
  • Odpowiedz
@lordgrievous: Jako niewierzącemu, pochodzącemu z Częstochowy pęka we mnie praktycznie co roku xD Nie trzeba być wierzącym, żeby mieć jakąś godność człowieka. Nie popieram "obrazy uczuć religijnych" jako przestępstwa, ale etycznie to inna sprawa. A przypadek sekspielgrzymki jest dla mnie wyjątkowo bulwersujący.

@dowski: Ja uważam, że dziadek na chmurce nie istnieje i nie mam zamiaru udawać przed nikim, że jest inaczej. A już szczególnie w celu osiągnięcia korzyści.

@Dakkar:
  • Odpowiedz
@lordgrievous: Bo jak dziewczyna mówi, że chodzi na pielgrzymki to równie dobrze możesz to rozumieć jako "jestem dobra w łóżku". Od zawsze tak było, pielgrzymki to jedna wielka seksturystyka.
  • Odpowiedz
  • 4
@Khaine: ale w czym widzisz problem? Jesli nie nawijasz takiej dziewczynie makaronu na uszy jaki to jestes strasznie wierzacy, to czego tu sie wstydzic? Ze przeszedles sie na spacer?

Ja jako niewierzacy nie mam problemu i nie wstydze sie tego, ze ide z matka na pasterke, jesli ma to jej sprawic przyjemnosc.
  • Odpowiedz
@Dakkar: Mnie od lat nie widzieli w kościele i cała rodzina jest w pełni świadoma moich poglądów. Poziom hipokryzji po prostu #!$%@?łby wszystkie kontrolki gdybym zrobił coś takiego. A ludzie szanują mnie między innymi za to, że mam zasady.
  • Odpowiedz
@Khaine: Nikt tu nie mówił o udawaniu swojej wiary, żeby zaruchać. A to, że pielgrzymkowiczki pieprzą się z losowymi, dopiero co poznanymi mężczyznami, daje dobry obraz faktu, że bóg jest martwy.
  • Odpowiedz
  • 1
@Khaine: Czyli krzyz Ci nie przeszkadza, jestes w stanie zaakceptowac to, ze ktos ma inne poglady ale problem zaczyna sie kiedy? Kiedy ktos ci przypisuje wiare z uwagi na miejsce w ktorym przebywasz?
  • Odpowiedz