Wpis z mikrobloga

@sheep17: ja raz przypiąłem rower do latarni, a sam poszedłem na tramwaj, po zajęciach dopiero odebrałem rower. Liczyłem na to, że jak rozwalony, to i tak nikomu nie będzie się chciało kraść, no i całe szczęście się nie przeliczyłem.
@flejwaflejwaplejapleja:

W KAŻDYM, #!$%@?, KAŻDYM mieście z tramwajami pasażerowie się czasem nie mieszczą. To zupełnie normalne i wszędzie na świecie tak jest. Ponadto, w cywilizowanych krajach, ludziom ułatwia się życie. I dlatego są wagony z miejscem na rowery w pociągach, co w Polsce sukcesywnie jest wprowadzane. Dlatego są też wagony z miejscem na rowery w tramwajach. I nie jest to nic dziwnego. Pogoda się zepsuje, rower się zepsuje, człowiek się zepsuje
Pobierz d.....k - @flejwaflejwaplejapleja: 
 W KAŻDYM, #!$%@?, KAŻDYM mieście z tramwajami pa...
źródło: comment_lFL6VODgzh4Klum13bOk5fo6WfFodQlt.gif
@goferek: Tramwaje są dla wzystkich. Zawsze komuś może pęknąć dętka, ktoś oże chcieć zawieść rower do naprawy, albo być zmęczony po długiej jeździe. I te stojaki są właśnie po to, żeby taki rowerzysta miał dla siebie miejsce w tramwaju, i żeby zneutralizować krzywe spojrzenia takich polaczków malkontentów z zawężonym światopoglądem jak ty i połowa komentujących w tym wpisie.
@kocham_jeze: Idąc tym tokiem rozumowania, to należałoby jeszcze zrobić osobne stanowiska np. dla zwierząt i dla przewożących meble. Przecież każdy ma prawo przewieźć zwierzaka albo meble. Co z tego, że przez 90% czasu będą nieużywane, a ludzie, którzy mogliby w tym czasie siedzieć w tym miejscu, będą się tłoczyć przy drzwiach.
Idąc tym tokiem rozumowania

zwierząt i dla przewożących meble.


@Clermont: Nie wiem, o jakim toku rozumowania mówisz, ale na pewno nie o moim. Psy, o ile są w kagańcach, można normalnie przewozić i nikt o to nie robi awantury, natomiast o rowery zazwyczaj wszyscy mają ból dupy. Co do idiotycznego przykładu z meblami... chyba nie wymaga żadnego komentarza. Ale jak nie rozumiesz różnicy między funkcją mebli a rowerów w komunikacji, to
@inplaz: Typowe czepialstwo wykopków za użycie skrótu myślowego. Jak będzie ci wygodniej, to nie patrz na tę część mojego komentarza i skup się na reszcie. Mam nadzieję, że pomogłem, pozdrawiam.
@kocham_jeze: Jaka funkcja w komunikacji? Rower jest do jeżdżenia, a nie wożenia go, a tramwaj do przewożenia ludzi w ludzkich warunkach. Może się zdarzyć awaria. Wtedy, jeśli się mieścisz, wprowadzasz go do tramwaju i jakoś przytrzymujesz, jak każdą inną rzecz. Ja bym chciał wyznaczone miejsce na wiekszy bagaż, jak jadę z dworca, ale nikt mi specjalnych rur nie zamontuje.
@kocham_jeze 2 godz. temu 0

Gdzie się uczyłeś robić z siebie debila? Bo bardzo dobrze ci to idzie.


@kocham_jeze: Kilka protipów podkręciło mi jedno małżeństwo, które ma doświadczenie w robieniu debili - zrobili jednego, który pisze pod nickiem @kocham_jeze w serwisie ze śmiesznymi obrazkami

@Kypy: Mozemy sie przyjacielu spotkac i powiesz mi jakim jestem cwelem.


@Kypy: Jara Cię coś takiego, czy co? Internetowy napinaczu, kliku kliku kliku (
@wdowapotedlarzu: Co prawda zadałeś to pytanie komuś innemu, ale i tak na nie odpowiem. Musiałem dwa razy przewozić rower - dwa razy powodem była usterka roweru - raz jakiś najprawdopodobniej pijany śmieszek spuścił mi powietrze z opon w centrum miasta (miałem wtedy z 10 km do domu), a innym razem zwyczajnie przebiła mi się dętka i nie miałem możliwości jechać (sklepy rowerowe wtedy były już zamknięte).

Aczkolwiek to rozwiązanie ze zdjęcia