Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@saycool: Do fotoreporterów przy takim zdarzeniu nie mamy nic, ot ich praca. Co do dzieciaków latających z telefonem czy aparatem za każdym zastępem strażaków, którzy jedzie nawet do najmniejszej pierdoły mamy dość złe zdanie :P

@premo: Parawan stawia się żeby odgrodzić albo strażaków i poszkodowanego do gapiów, zapewnić im trochę prywatność, potem najczęściej zostaje :)

@robertt1969: Witam imiennika;) Gdzie służysz? - edit: Już doczytałem w profilu, że w Pile
  • Odpowiedz
@robertt1969: zawsze mnie #!$%@? w tych wypadkach że janusze z grażynami w swoim golfie za 1500zł z przeciwległego pasa musza zwolnić do 15 na godzine i obejrzeć dokładnie co się stało.

@preditio: A jak Hans w swoim bmw za 150 tyś zwolni do 15 na godzine i oglada dokladnie co sie stało to już jest ok?
  • Odpowiedz
zawsze mnie #!$%@? w tych wypadkach że janusze z grażynami w swoim golfie za 1500zł z przeciwległego pasa musza zwolnić do 15 na godzine i obejrzeć dokładnie co się stało.


@preditio: takie same janusze i grażyny są w irlandii - to co Cię #!$%@? to ludzka natura, nie polactwo.
  • Odpowiedz