Wpis z mikrobloga

Uwaga - znowu banda spoconych suchoklatesów z plastikowymi kubkami, plastikowymi koszulkami i plastikowymi butami będzie blokowała #wroclaw ganiając jak #zwierzeta z wścieklizną po asfaltowych ulicach...

Przygotujcie się na paraliż miasta i utrudnienia w powrocie z aktywnego weekendu dla dobra tego promila które uważa że bieganie po twardym asfalcie w smogu i przy okazji utrudnianie życia całej reszcie to idealna zdrowa aktywność...

#bieganie #maraton
Pobierz Diabl0 - Uwaga - znowu banda spoconych suchoklatesów z plastikowymi kubkami, plastiko...
źródło: comment_AOIpaZY2cXVVn1P9MAegFMpTksJMuPiC.jpg
  • 68
@Diabl0 Czy we Wrocku tez potrafia zamknac z tej okazji ulice ktora jest czesto niewiele wieksza od chodnika ktorego mogliby uzyc by nie tamowac ruchu ( ͡° ͜ʖ ͡°) ? Tak czesto jest z maratonami w Warszawie
@fishery: mnie #!$%@? masa krytyczna i utrudnia mi prace, dojazd do domu utrudnia mi manifestacja onr/lewakow/jezusa/rozowychpanow (niepotrzebne skreslic), #!$%@? mnie komunikacja miejska, przeszkadzaja mi tlumy na koncertach ktore rozlaza sie i cale mpk zapchane itd itd...
Chlopie zyjesz w miescie z calym dobrem inwentarza. Czasem leci maraton, czasem jezdza rowerzysci, czasem trafi sie jakas blokada emerytow.
Gdybym mial wylewac zolc i tluc glowa w sciane z powodu takich rzeczy, to juz
@PurpleHaze: Mnie komunikacja nie wkurfia. Dla mnie to jest konieczne (mimo iż nie korzystam) i czasami wlekę się 20km/h za mpk bez żadnego nerwa, wpuszczam ich jak tylko widzę że stoi gdzieś i miga. Tak samo normalni rowerzyści: jedzie normalnie, ma światełka (w nocy) to sobie pojadę za nim grzecznie (bo nie mam gdzie wyprzedzić) i tyle. Jednak gdy banda debili (vide masa rowerowa) postanawia "uprzyjemnić" piątkowe popołudnie i zablokować ruch
@Diabl0: Ktoś kto projektował trasę miał jeden prosty cel: sparaliżować całe miasto. Tylko Grunwaldzkiego brakuje... http://wroclawmaraton.pl/files_mce/mapa_trasy_34.pko_wm.pdf
Swoją drogą jak to jest że takie coś blokuje DK98, DK94 i DK5 i wszyscy oficjele mówią że to ok. Pal licho mieszkańców Wrocławia, bo oni przyzwyczaili się do mas krytycznych, maratonów i innych #!$%@?ących imprez dla ludzi którzy lubią się spocić dla atencji, ale ciekawi mnie czy znaki informujące o maratonie i proponowanych objazdach
@Diabl0: 11.09 - niedziela, do 15. No paraliż w #!$%@? będzie.

Byłem rok temu w Bergamo i był bieg na 20km. W piątek w godzinach 10-15. Tam to było święto. Główne ulice zamknięte, tysiące osób stało na trasie i kibicowało, kolejne setki siedziały sobie na ogródkach, piły kawę i jadły sobie drugie śniadania czy obiady. A u nas oczywiście sraka bo nie będzie można grzać 70 przez całe miasto, notabene prawie
@fredperry: Tak. Właśnie sam sobie odpowiedziałeś. Zablokujmy miasto 6x większe. Na pewno wszyscy będą się cieszyli. Wytłumacz mi dlaczego ja mam nadrabiać kilometry i tracić swój czas w imię propagowania zdrowego, fitowego trybu życia ? Ja i tak jestem miły i nie rozjeżdżam ich jak wpieprzają mi się na czerwonym pod koła (dosyć częste zjawisko, zwłaszcza w okolicach parków)
@fishery: A dlaczego inni mają nie korzystać z infrastruktury, za którą płacą takie same pieniądze jak Ty w imię tego, że nie możesz raz na ruski rok zaplanować trasy inaczej? Nie jesteś jedynym właścicielem dróg ani miasta. Co najlepsze, jeszcze ani razu we Wrocławiu nie miałem problemu przez tego typu wydarzenie. Tylko raz nie wiedziałem, że jest i - o zgrozo - musiałem pojechać jedną przecznicę dalej. Dramat. No jesteś strasznie
@Diabl0 debeściak to są co roku międzynarodowe targi w hali stulecia i w tym samym czasie pół miasta zablokowane przez jakiś maraton czy inną masę kretyniczną. Super wizytówka :/ rozumiem taką wtopę zaliczyć raz ale oni co roku to powtarzają :/
@fredperry: Różnica jest taka iż ja nie zajmuję pół miasta w imię własnych rozrywek. Mam ochotę pobawić się dronem to idę sobie na łąki a nie zbieram atencję w środku osiedla. Dla mnie jest to przyjemniejsze i nie wkurfiam ludzi. Co do bycia miłym tak, też jesteś miły. Podejrzewam iż podobnie jak ja jesteś za tym aby nagradzać takich kierowców 500+ (podobnie jak ja chciałbym aby biegacze zombie dostawali takież nagrody)