Wpis z mikrobloga

Uwaga - znowu banda spoconych suchoklatesów z plastikowymi kubkami, plastikowymi koszulkami i plastikowymi butami będzie blokowała #wroclaw ganiając jak #zwierzeta z wścieklizną po asfaltowych ulicach...

Przygotujcie się na paraliż miasta i utrudnienia w powrocie z aktywnego weekendu dla dobra tego promila które uważa że bieganie po twardym asfalcie w smogu i przy okazji utrudnianie życia całej reszcie to idealna zdrowa aktywność...

#bieganie #maraton
Pobierz Diabl0 - Uwaga - znowu banda spoconych suchoklatesów z plastikowymi kubkami, plastiko...
źródło: comment_AOIpaZY2cXVVn1P9MAegFMpTksJMuPiC.jpg
  • 68
@TurboDynamo: Widzisz, taka różnica między wsią a miastem, że w mieście takie rzeczy się po prostu dzieją i ludzie mają prawo to organizować. Na wsi pewnie byś narzekał, że ktoś śmie zrobić sobie wesele do późnej nocy, albo...
edit. ktoś zorganizuje rajd zaraz obok twojego domu.
@fishery a mnie hurr durr #!$%@? auto bo jeżdżą halasuja i mnie truja. Ten ból dupy masz tak z przyzwyczajenia ze można się do czegoś #!$%@? więc to robisz czy co?
@TurboDynamo: Na pewno wiemy, że narzekasz na jeden z nieodzownych aspektów miasta, na wsi może narzekałbyś na smród krowiego łajna, albo poranny hałas kombajnów i traktorów jadących na pola w sezonie, albo że wszędzie daleko. ;)
@DBR9: Nie insynuuj co bym robił a czego nie. Powyżej podałem logiczne argumenty dlaczego wieś nadaje się bardziej do biegania niż miasto, jeśli przekonasz mnie że miejska ulica nie została zbudowana do jazdy samochodem tylko do biegania to przyznam ci rację.
A dlaczego inni mają nie korzystać z infrastruktury, za którą płacą takie same pieniądze jak Ty w imię tego, że nie możesz raz na ruski rok zaplanować trasy inaczej?


@fredperry: A dlaczego ta nieliczna grupa nie może skorzystać z infrastruktury w postaci parków czy wałów których w Wrocławiu mamy całkiem sporo, i za którą płacę takie same pieniądze jak wy?

Ale zdajesz sobie sprawę, że ta trasa nie jest zamknięta w