Wpis z mikrobloga

Czesc ! Sluchajcie dzisiaj potrzebuje Waszej opinii w jednej kwestii. Zawsze liczylem sie ze zdaniem Wykopkow wiec uznalem ze zapytam co sadzicie o jednej kwestii - jak wiecie od 1 pazdziernika nie jestem juz korposzczurem I chce ruszyc z tematem o ktorym myslalem juz naprawde dlugo a mianowicie warsztaty z robienia nozy. Mam juz na 90% miejscowke (Wroclaw, zaraz obok siedziby @Rextorn ), teraz czas na dogrywanie szczegolow - I tutaj pojawila sie przeszkoda - bo jesli to ma miec rece I nogi to potrzebne sa srodki finansowe. Bardzo powaznie rozwazam wystartowanie na Polak Potrafi - Co sadzicie o takim sposobie pozyskania pieniedzy na miejsce w ktorym bedzie mozna pod moim okiem zmajstrowac wlasny noz ? Walcie prosto z mostu ok ? #trollsky #wroclaw #knifemaking #zainteresowania
Trollsky - Czesc ! Sluchajcie dzisiaj potrzebuje Waszej opinii w jednej kwestii. Zaws...

źródło: comment_F93TIu5hzmV6DYZckr69EHJWaTzXf44w.jpg

Pobierz
  • 218
@Dolan: zeby wszystko bylo zrobione zgodnie ze sztuka to musza byc 2 dniowe. Maksymalnie 4 osoby zebym z kazdym mial kontakt I zeby nie bylo tak ze ktos czeka na mnie 15 minut . Chce zeby bylo kameralnie i bez tloku.
Myslalem zeby szukac funduszy lokalnie ale duzo bywam w internecie, i jesli juz zdecydowalbym sie na wsparcie to wolalbym je otrzymac od ludzi ktorzy mnie kojarza i ktorym moglbym cos
@Trollsky: hmm nie jestem pewien czy pomysł z radami do wykonania własnego noża będzie trafny na tyle aby zarobić. Dużo ludzi w dzisiejszym świecie ma tzw dwie lewe ręce do tego typu prac. Ale za to dużo ludzi ma kasę żeby dobry nóż kupić. Moja rada jest taka abyś wypromował dobrze swoją markę na tyle co by wszystkim kojarzyło się z najlepszymi nożami w Polsce a może i na świecie. Nożami
@Daleki_Jones: Bo lubie pokazywac innym jak cos zrobic. Nigdy nie myslalem o tym na zasadzie konkurencji - na moim kanale na YT sa filmy pokazujace jak zrobic wlasny noz z udzialem podstawowych narzedzi. Dzis na forum nozym na bazarku sa wystawione noze tworcow ktorzy otwarcie przyznaja ze zaczeli robic noze bo zainspirowaly ich moje filmy - bardzo sie ciesze z tego powodu i jestem z tego bardzo dumny !