Wpis z mikrobloga

@invtraveler: Więc jako czlowiek którego stać na ulokowanie więcej niż miliona złotych bez kredytu w nieruchomościach wolisz mieszkać z rodzicami, bo ci się bardziej kalkuluje, i o kobietach w twoim życiu mówisz per "dziewczyna". Sorry ziom, jako osoba z pewnym doświadczeniem życiowym powiem tyle: nie klei się twoja historia, ni w ząb. Chciałbym ci wierzyć, ale jesteś tylko następną osobą która wyciąga argumenty z fantazji byle by wygrać. Ja o kredycie
@Hera_Koka_Hasz_LSD: Masz na myśli, że jak ją mam nazywać, konkubina? To chyba ode mnei zależy jak nazywam swoje partnerki? Nie jest moją żoną, więc ciężko mi coś więcej na jej temat powiedzieć.
Wiesz, moja sytuacja materialna jest dla 99% społeczeństwa nieosiągalna, dlatego może być zrozumiałe, że niekoniecznie będziesz w to wierzył (szczególnie, że wymieniamy się zdaniami przez internet dość anonimowo).
Ale po prostu, jestem w tym samym wieku co op, tamtego
@Hera_Koka_Hasz_LSD jeśli mu to odpowiada i nie ma większych potrzeb. Byłoby głupotą się wyprowadzić tylko po to, żeby dogodzić jakiemuś randomowi z internetu.

Większość ludzi w tym wątku mówi, że się rodzicom dokłada. Czyli wspiera ich na tyle na ile może, dodatkowo oszczędza. Ciekawy jestem, czy ta paniusia z postu OPa też za tą minimalna wspiera rodziców i coś z niej odkłada, czy raczej ciągnie od nich kasę jak coś się "spieprzy",
@pieknyibogaty: A za to co mi rodzice dadzą. Sami twierdzą, że nie mam się wyprowadzać tylko odkładać aby jak najszybciej wejść na swoje. Tak 3 lata i mam dom, nie ma co odkładać tego czasu w nieskończoność bo się do 40 nie wyprowadzę. ;)
@pieknyibogaty: Jakie mniemanie, ja po prostu nie lubię wywalać pieniędzy w błoto, zresztą rodzice tak samo uważają. Co mam brać kredyt na 10 lat i oddać % bankowi? Albo wynająć od kogoś mieszkanie i spłacać komuś kredyt? To jest nieopłacalne. A tak w domowej atmosferze wszyscy szczęśliwi pomagają mi w dobrym starcie. Śmieszy mnie jak widzę ludzi, którzy uciekają z domu zaraz po szkole i 80% pensji wywalają na utrzymanie. Co
@invtraveler: @Hera_Koka_Hasz_LSD: @morgahard: Pan @invtraveler po prostu myśli jak biznesmen i nie lubi marnować pieniędzy, powiedzmy sobie szczerze. Co bardziej wprowadza do dorosłego życia? Samotne mieszkanie? Umiejętność zrobienie sobie posiłku, prania, posprzątania i tak dalej? Czy umiejętne zarządzanie pieniędzmi, wydaje mi się, że to 2, ale jak widać nie wszyscy mają taką filozofię życiową.
Boże, jak ja kisnę z tych peanów przegrywów którzy na siłę próbują uzasadnić to że nie chcą wyjść spod kiecki mamusi xD

@Hera_Koka_Hasz_LSD: propsuję motzno. Jak zwykle dla wykopków może być tylko czarno-biało, bo wyprowadzić się od starych i coś osiągnąć to się nie da.
Niech odkładają w skarpetę, marnując młodość u mamy na strychu, wmawiając sobie że przecież nic nie tracą, a tylko zyskują.

A ja mam 26 lat i
PS. Jedno z mieszkań warte milion złotych? Bez kredytów? Chłopie, w której partii jesteś i jaki stołek grzejesz?


@Hera_Koka_Hasz_LSD: No tak, bo jak ktoś nie dorobił się tak jak Ty i udowadnia, że jednak oszczędzanie za młodu jest lepsze, to na bank dorobił się nieuczciwie. Gościu- sam się zaorałeś teraz.

Nie rozumiem czemu wrzucasz wszystkich do jednego worka. Niedorajstwo- niedorajstwem, a ekonomia- ekonomią.
@Need: Chyba lepiej nie mieć nic wspólnego z ludźmi, którzy oceniają przez pryzmat takiej pierdoły.

Ale po co oszczędzać kasę, skoro można wydać zupełnie zbędnie półtora tauzena na czynsz, bo "trzeba się usamodzielnić", "być zaradnym" i zadowolić jakąś księżniczkę...
@To_ja_moze_pozamiatam: to poczytaj dalej, facet sam się orze, na końcu tłumacząć że jego sytuacji nie zrozumiało by 99% społeczeństwa, klasycznie unikając odpowiedzi. I tak, mając własność na ponad milion złotych mieszka z rodzicami, bo chce przycebulić parę groszy na czynszu xDD Jesteście żendujący, serio. Uzasadniaj sobie ekonomią strach przed dorosłym życiem i płacz dalej że przegryw, że #tfwnogf, że kobiety złe, bo przecież czy to takie złe że muszą się