Wpis z mikrobloga

@zloty_wkret Raz w Selgrosie mi sie zdarzyła taka sytuacja, kucałem przy regale i z tego co pamiętam wybierałem kieliszki, trochę przebierałem w pudełkach, patrzyłem, czy nie są rozbite, układałem z powrotem na półkę itp. I w trakcie tych czynności słyszę z tyłu w coś w stylu "przepraszam, gdzie są patelnie teflonowe". Puściłem to mimo uszu, bo przecież to na pewno nie do mnie, bo nie jestem z obsługi i nie wiem nawet
  • Odpowiedz
@zloty_wkret Nie wiedziałem, że w empiku zmienili koszulki z czarnych na niebieskie i zapytałem o coś gościa z sizeera, który wszedł do empika. Więc jeszcze nie taki przypał XDD
  • Odpowiedz
W Zarze. Czarne buty, czarne spodnie, czarna koszula. Czyli, jak się okazało identycznie ubierają się tam pracownicy. Trzy razy w ciągu 15 minut zostałem poproszony o poradę, a pracownicy ani razu :D Mam zbyt sympatyczną mordę, czy co?
  • Odpowiedz
@zloty_wkret ja tak raz się pytałem gościa gdzie coś leży bo był w stroju mechanika, a ja byłem w sklepie z częściami samochodowymi xD a potem był ten niezreczny moment jak razem przy kasie staliśmy
  • Odpowiedz
ja się nie spinam i nie mam wyrzutów :) ostatnio babka w Mrówce zapytała o sekatory a wyprowadziłem ją gdzies pod tynki i gipsy. Jak ktoś nie jest na tyle ogarnięty, żeby nie zobaczyć, że też jestem klientem to niech sobie #!$%@?. Nastepnym razem pomyśli.
  • Odpowiedz
@zloty_wkret: ubrana w robocze granatowe polo poszłam na przerwie pooglądać ciuchy w GAP, ledwo weszłam a babeczka chciała bym jej coś znalazła z ubrań.. Och przepraszam, a wygląda pani jak z obsługi.. Seriously?
  • Odpowiedz
@zloty_wkret no pytasz. Za każdym #!$%@? razem, kiedy jestem w Tesco w czasie pracy. Dodaj, że pracuję w salonie Play i mam na koszuli.... (Szok i niedowierzanie) napis PLAY. Dla plebejuszy jak masz na klacie tabliczkę z nazwiskiem, to tu pracujesz i #!$%@?.
  • Odpowiedz
@zloty_wkret: nie, ale kiedyś lata temu, kiedy istniały telefony stacjonarne odebrałem pomyłkowy telefon do przychodni. Babeczka chciała się umówić do jakiegoś lekarza na "dzisiaj". Odpowiedziałem z pełną powagą, że na dzisiaj to nie ma szans, ale mogę ją wcisnąć na jutro na 14-stą :) ##!$%@?
  • Odpowiedz