Wpis z mikrobloga

@sharkletx: no wiem wiem, aż taki desperat nie jestem :D mowisz ze 1.9 koło 5 litrów spali? bo mialem kiedys mondziaka 1.8 i to tez było jakieś 5 litrów przy ekonomicznej jeździe. A tak z kuchenek gazowych co mi sie nie popsuje przez 3 miechy? ten swift mi sie widzi bo by mogla nim potem dziewczyna smigac, ja osobicie mam samochod ale sie nie nadaje do dojazdów do pracy ;p
@JestemSzejkiem: Starym 1.9tdi na pompie rotacyjnej spokojnie tyle wykręcisz. Jest jeszcze niby 1.9sdi czyli wersja bez turbo, ale wbrew pozorom pali tyle samo albo nawet więcej bo za każdym razem ze świateł ciśniesz go do oporu, wiem bo mam i taki i taki :D Szukaj najlepiej auta z silnikiem 1Z albo AFN, dwie najbardziej polecane wersje, w budzie albo audi 80/90 albo golfa 3, zależnie co znajdziesz w lepszym stanie
@JestemSzejkiem: Różnica polega na tym między nimi ze w 1Z turbo jest o stałej geometrii łopatek a w AFNie jest zmienna za pomocą podciśnienia, czasem lubi się to przyciąć jak się auta raz na jakiś czas nie przegoni ale samemu da się ogarnąć naprawienie tego o ile w ogóle taka przypadłość wystąpi