Wpis z mikrobloga

Lista polecanych laptopów:

do 500 zł
do 1000 zł
do 1500 zł
do 2000 zł
do 2500 zł
do 3000 zł
do 3500 zł
do 4000 zł
do 4500 zł
do 5000 zł
do 6000 zł
Promocje i okazje.

Krótka informacja na temat wydajności procesorów i kart grafiki.
Uwagi, gwarancja i serwis.
Lista polecanych dysków SSD.

W prawym dolnym rogu znajduje się data ostatniej aktualizacji danego przedziału, zaś linki są zawsze te same i prowadzą do najbardziej aktualnego zestawienia, więc wystarczy sobie zapisać/dodać do ulubionych jeden wpis zamiast czekać na to aż dodam nowy.

Do indywidualnych zapytań w sprawie wyboru laptopa służy tag: #szukamlaptopa
Do problemów technicznych, softwarowych, innych zapytań niepowiązanych z bezpośrednim wyborem czy ogólnych informacjach o laptopach służy tag: #laptopy
#pustulkowelaptopy
  • 210
miarę przyjemnie się oglądało/montowało materiał z kamerki gopro w 4K.


@iamsearchingforthetruth: No to szukasz czegoś z i5-7300hq, i5-7440hq, i7-7700hq, ewentualnie z i5-8250u/i7-8550u z podbitym tdp, ale przy dłuższym materiale dostaną od pierwszego trio. Z sensowną i wydajną 14-stką może być problem, gdybyś pytał się mnie o to na początku tygodnia/w zeszłym to mogłeś kupić t470p za ok. 4.5k
della xpsa 9560


@Pustulka: a na tym Dell XPS 15 9560 da rade grac w nowsze gry? Dobrze wiem ze nie istnieje taki laptop ktory bedzie dobry i do grafiki i do grania bo do gier potrzebna dobra karta grafiki a do obrobki sporo ram, natomiast w gamingowych lapkach sa lipne ekrany a w laptopach do grafiki lipna cala reszta :D i znajdz tu zloty srodek, bylem sklonny lyknac joge ze
@Pustulka

Asus N580VD waży ok. 2kg, S510uq będzie do tego za słaby.


A gdyby tego wieśka i skyrima odpuścić? Z tego laptopa będę korzystał przez 5 miesięcy, potem wracam na PC, więc przeżyje bez wymagających gierek.
@Pustulka: Cześć. Szukam laptopa głównie do codziennego użytku, ale czasami do jakichś mniej wymagających gier/programowania. Nie musi mieć systemu, najlepiej ekran 15 cali. Budżet to ok. 3500zł (do 4000 jeśli warto by było dołożyć). Znajdzie się coś na ten moment?
a na tym Dell XPS 15 9560 da rade grac w nowsze gry?


@havocki: https://www.notebookcheck.pl/NVIDIA-GeForce-GTX-1050-Notebook.178712.0.html

a moze Lenovo Legion Y720 (80VR0020MX) ma SSD i HDD do tego 4k i 1060?


@havocki: Mnie jakoś nigdy nie przekonywały te Y-ki, obejrzyj sobie 15 calowe inspirony z matrycą 4k i procesorem HQ: 7567, 7577, 7560.

Hej chce kupić laptopa(w większym stopniu do gier) do 3,5k ale chciał bym go zakupić w sklepie stacjonarnym
@moryan:

wolałbym mniej

jeżeli chcesz koniecznie tego HPka to sprawdź czy ten voucher wciąż działa:

Być może przy tych HPkach da się jeszcze obniżyć cenę voucherem, Przed zakupem należy zadzwonić na infolinie techniczną hp 225834373, połączyć się z działem technicznym dla laptopów i przekazać że chce się kupić nowy laptopa, a od znajomego uzyskano informacje o programie "out of warranty voucher", wcześniej należy sobie skombinować numer seryjny laptopa HP w przypadku
@Pustulka: Cześć ciężko powiedzieć czy odpiszesz, ale warto zaryzykować. Szukam bardzo tanio (ok. 200 zł) bardzo małego laptopa, którego będzie można otworzyć w tramwaju, czasami nawet na stojąco jeśli miejsce pozwoli. Generalnie skłaniałbym się ku czemuś co będzie miało 10-12 cali. Wystarczy mi po prostu tyle, żeby ogarniał 3-4 zakładki kiedy będę przeglądał Allegro + np. wykop innych wymagań nie mam. Kwota jest oczywiście strasznie niewielka, więc liczę się z tym,
taki Atom N270 daje jeszcze radę obsłużyć z 4 karty? ;)


@Dr_Manhattan: jak mi to przynosili to była taka tragedia, że mi się odechciewało go robić. Ja to bym spróbował po pełnej cebuli wyszukać e6220, e6230, E5430, x220 na licytacji tudzież oferty, kwoty różne, ale da się złożyć już na prawdę fajny sprzęt 250-400 zł jak się pokombinuje. Jak nic nie znajdziesz to już lepiej wziąć tablet.
@Pustulka:
Hej,
Kupiłem w zeszłym tygodniu Asusa Rog Strix GL553ve na X-kom za 3,7k LINK. Jeszcze go nie odebrałem, jednak nie jestem do niego przekonany z uwagi na niską kulturę pracy (głośny, gorący). Kupiłem go przed przeczytaniu recenzji.
Warto go zostawić? Bo zastanawiam się czy nie poczekać z 3 miesiące aż inne sprzęty z podobną specyfikacją , a bardziej dopracowane stanieją (np. Dell 7577 lub MSI GE62). Jedyne tytuły jakie
bardziej dopracowane stanieją (np. Dell 7577 lub MSI GE62).


@profuone: Żebyś się nie zdziwił, jak wogóle się ceny nie zmienią, a szanse na della w z i7 w tej cenie bardzo niskie. Jak dobrze pamiętam to można go w x-komie zwrócić, więc weź pobaw się sprawdź czy tobie to wszystko odpowiada, a dopiero potem oddaj.
@Pustulka: Szybko odpisujesz :D
Akurat nie zależy mi na i7... i5 (kaby lake), w zupełności by mi wystarczył, jednak fajnie jakby na pokładzie wtedy był GF 1060 Max-Q (wiem, słabsza wersja 1060).
Myślałem że można zrobić jakąś prognozę obniżek. W necie wyczytałem drobną wzmiankę, że takie są na początku roku, w związku z wydaniem nowych modeli, jednak chciałem aby ktoś kto się zna to potwierdził.
Zamówiłem go z odbiorem w najbliższym
jednak fajnie jakby na pokładzie wtedy był GF 1060 Max-Q


@profuone: Może dell spadnie do 4.5k

W necie wyczytałem drobną wzmiankę, że takie są na początku roku, w związku z wydaniem nowych modeli, jednak chciałem aby ktoś kto się zna to potwierdził.

Nie sądzę by nowe laptopowe intele realnie tak szybko zadebiutowały, a następca mobilnych pascali pewnie dopiero na jesień.