Wpis z mikrobloga

Lista polecanych laptopów:

do 500 zł
do 1000 zł
do 1500 zł
do 2000 zł
do 2500 zł
do 3000 zł
do 3500 zł
do 4000 zł
do 4500 zł
do 5000 zł
do 6000 zł
Promocje i okazje.

Krótka informacja na temat wydajności procesorów i kart grafiki.
Uwagi, gwarancja i serwis.
Lista polecanych dysków SSD.

W prawym dolnym rogu znajduje się data ostatniej aktualizacji danego przedziału, zaś linki są zawsze te same i prowadzą do najbardziej aktualnego zestawienia, więc wystarczy sobie zapisać/dodać do ulubionych jeden wpis zamiast czekać na to aż dodam nowy.

Do indywidualnych zapytań w sprawie wyboru laptopa służy tag: #szukamlaptopa
Do problemów technicznych, softwarowych, innych zapytań niepowiązanych z bezpośrednim wyborem czy ogólnych informacjach o laptopach służy tag: #laptopy
#pustulkowelaptopy
  • 210
@Pustulka: to normalna sprawa, że w tym Clevo w takich grach jak w3, bf1, fc primal, hitman 2016 na najniższych możliwych ustawieniach temperatura GPU w ogóle nie schodzi poniżej 86 stopni (w w3 jest to stałe 91), a CPU siedzi na 60? no bo trochę w szoku jestem, przecież nie mogę siedzieć kilka godzin dziennie na 91 stopniach, w dodatku w grze, która wygląda jak z 2010, bo ten lapek mi
@Iliilllillilillili:

bo trochę w szoku jestem, przecież nie mogę siedzieć kilka godzin dziennie na 91 stopniach, w dodatku w grze, która wygląda jak z 2010, bo ten lapek mi wytrzyma pół roku

Nic mu się nie stanie. Być może jest źle przesmarowany albo to coś z oprogramowaniem, więc najpierw wejdź do panelu clevo control center, bo może jest ustawiona jakaś dziwna tabelka wentylatorów i zmień ich pracę na inny tryb bądź
@Mato:

Wszystko okej z Twoją stronką?

tak, sprawdziłem na chromie i mozilli, zresztą tam nawet nic poza tekstem i linkami do recenzji oraz skąpca/ceneo/x-komu/morele/delkomu nie ma.
Jak już chcesz coś z błyszczącym ekranem to prędzej xiaomi mi notebook 15 za ok. 2900


@Pustulka: A gdzie jest po 2900? (ʘʘ)

W przypadku takiej przesyłki jest chyba duża szansa, że doliczą VAT/inne opłaty celne? I jak wygląda gwarancja Paypal? Strasznie mi się ten laptop podoba, ale się trochę cykam zamawiać.
PANIE KOCHANY KIEDY NOWE ZESTAWIENIE?( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Joze: Najprawdopodobniej po 17.12

A gdzie jest po 2900? (ʘʘ)

@big-pink:
Trzeba polować na promocje na gearbeście.

W przypadku takiej przesyłki jest chyba duża szansa, że doliczą VAT/inne opłaty celne?

W przypadku wysyłki priority line mała, ale zawsze jakaś jest i trzeba brać ją pod uwagę.

I jak wygląda gwarancja Paypal?

Jest 6 miesięcy
@Pustulka na dzień dzisiejszy co byś wziął za 4500 zł do grania z grafiką co najmniej 1060-tką? Ekran miej na drugim planie, bo będzie czekał monitor:)
@karol0:

na dzień dzisiejszy co byś wziął za 4500 zł do grania z grafiką co najmniej 1060-tką

https://www.ceg-hardcorecustom.com/product/clevo-n957kp6-6th-lga1151-ddr4-nvidia-gtx-1060-vr
albo dell 7577
@Deykun:
Musisz to kupić do końca tego roku? W przyszłym roku pojawi się jego wersja z 6 rdzeniowym CPU i gtx 1060 MaxQ, ale póki co nie ma daty. Jeżeli chodzi o gamingowy wygląd niestety teraz taka moda, tego xpsa wydaje mi się, że znajdziesz tanie i w lepszej