Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś wyjaśnić, jak to jest, że sporo spośród #rozowepaski marzy o zawinięciu się w kołdrę/koc i spędzeniu w ten sposób całego dnia? Przecież to jest tak bezproduktywne, że aż boli. Nie lepiej by było ten czas przeznaczyć na pielęgnowanie swoich pasji, rozwój osobisty, zrobienie czegoś wartościowego dla innych? Widocznie musi być w tym jakaś #logikarozowychpaskow, której nie dostrzegam - czy ktoś pomoże i wytłumaczy?

#pytanie #przemyslenia
  • 67
@flapjack czy ja wiem, jak się zawinę w kołdrę mogę pouczyć się na kolosy, pisać licencjat z laptopem obok, czytać książki, które poszerzą moją wiedzę o świecie, uczyć języka angielskiego i hiszpańskiego oraz dodatkowo oglądać seriale/filmy po angielsku z angielskimi napisami, by jeszcze więcej przyswoić słownictwa. Nie wiem czy to takie bezproduktywne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@biauywilg: i tego właśnie chcę się dowiedzieć - czy te marzenia obejmują tylko zawinięcie się w kołdrę, czy jednak przewidują jakiś ciąg dalszy :-) Bo we wpisach, które mnie skłoniły do zadania tego pytania nie było tego ciągu dalszego
@flapjack: #niebieskipasek here i zimą mam ochotę identycznie spędzić dzień - najlepiej całą zimę xD Chcesz coś zrobić przy domu/przy aucie powodzenia łapy ci zaraz odmarzną. A w kocyku siedzisz sobie ciepło film oglądasz albo #!$%@? mortal kombat i jest przyjemnie :] A co jeśli pasje które się lubi są albo mega drogie i obecnie nie masz na nie hajsu albo są uzależnione od pory roku :P? Mam nadzieję że już
@flapjack bo różowe nie maja pasji ani zainteresowań, a oglądać seriale, siepać facebooka i malować paznokcie można będąc owinietym w kołdrę. Oczywiście są wyjątkowe różowe na wykopie, ktore maja pasję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@K_R_S: z pewnością. Czy ktoś tutaj twierdzi inaczej? O ten konkretny rodzaj tego spędzania czasu pytam - a póki co umknęły mi takie wpisy niebieskich - więc pytam o różowe
@K_R_S: ktoś w tym wpisie zaprzecza bezproduktywnemu spędzaniu czasu również przez mężczyzn? Zacytujesz? Jestem ciekaw tego zjawiska ze strony różowych, więc tak zredagowałem wpis. Jak będę ciekaw tego zjawiska ze strony niebieskich, to dodam kolejny
@flapjack: ja każdy wolny czas poświęcam na rozwijanie swojej pasji która bym chciał żeby stała się moja stała praca w przyszlosci. Jara mnie to i chce mi się to robić. Mimo to czasami mam taki dzień ze chce sobie siąść i nic nie robić. Tak totalnie nic :3