Wpis z mikrobloga

#warszawa #sztukiwalki #trening #przemyslenia #przegryw
Dziś jest dzień w którym mam zamiar iść na sztuki walki xD #!$%@? ale się boje, nawet nie zdajecie sobie sprawy..
Fobia społęczna mnie tak #!$%@?, a w głowie mam tysiące myśli żeby nie iść xD.. jezu boje się jak cholera
Dajcie pare plusów na zachęte bo się zleje ze strachu -.- #!$%@?ą mnie tam pobiją, wyśmieją albo się wykończe na rozgrzewce ;/
Nogi i ręce mi się trzęsą.. bo z ludżmi miałęm mało do czynienia, zwykle siedze w domu a wychodze w nocy bo mało ludzi :P
  • 47
@Kelemele: nie przejmować xD weź ja się boje człowieku ludzi, to oni mnie tak urządzili xD
Teraz jeszcze mam być skopany i wyśmiany żebym się nauczył bić..
#!$%@? żebym tylko dojechał tam i przeszedł przez ulice to już będzie 50% osiągnięte potem zapytać która sala i mogę się rozgrzewać
@hektor21: Atmosfera zawsze jest fajna. Osobiście polecam Academia Gorila ale tak chyba nowy nabór zawsze w październiuku.
A kondycyjnie to chyba na pierwszych zajęciach przejada każdego. Ja musiałem wyjść na 2 minuty w trakcie bo podejrzewałem że zwymiotuje :D
@hektor21: nie ty pierwszy idziesz z takim problemem i takim nastawieniem. A wiesz jak będzie? Pójdziesz tam styrasz się, wyjdziesz słaniając się na nogach jak cała reszta. Później przyjdzie satysfakcja bo a) poszedłeś, b) dałeś radę na swoje możliwości w chwili obecnej, c) będziesz chciał tam wrócić.
Wszyscy dostaną #!$%@?, bo taki jest cel zajęć, ale to #!$%@? kontrolowany, da się po nim pozbierać
@hektor21: Dasz radę, ja jak zacząłem chodzić na boks to też się martwiłem, ale jak się rozpoczną zajęcia to się w ogóle nie myśli o innych. Co zabawne, pozostałe osoby wydają się bardziej nieśmiałe niż ja ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@hektor21: No kupować, kupować, przecież nikt ich nie da za darmo xD. Chodziło mi o to, że mój trener jest bardzo nastawiony na technikę i o worku to my może porozmawiamy za pół roku xD Jak u was każe zakładać rękawice od początku i się nawalać to cienko to widzę.