Wpis z mikrobloga

Lista najciekawszych laptopów:

do 500 zł
do 1000 zł
do 1500 zł
do 2000 zł
do 2500 zł
do 3000 zł
do 3500 zł
do 4000 zł
do 4500 zł
do 5000 zł
do 6000 zł

Informacje, premiery, zapowiedzi laptopów
Promocje i okazje.
Lista dysków SSD.

W prawym dolnym rogu znajduje się data ostatniej aktualizacji danego przedziału, zaś linki są zawsze te same i prowadzą do najbardziej aktualnego zestawienia, więc wystarczy sobie zapisać/dodać do ulubionych jeden wpis zamiast czekać na to aż dodam nowy.

Do indywidualnych zapytań w sprawie wyboru laptopa służy tag: #szukamlaptopa
Do problemów technicznych, softwarowych, innych zapytań niepowiązanych z bezpośrednim wyborem czy ogólnych informacjach o laptopach służy tag: #laptopy
#pustulkowelaptopy
  • 152
@ElCidX: Szkoda sprzedawać, wymień baterię i bzikaj. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Powinineś go wystawić za 999 zł, aczkolwiek niekoniecznie jest tyle wart :P i schodzić z ceny, bo ty dobry oraz ugodowy sprzedawca. :D
@Pustulka: Cześć, świeta robota z zestawieniem ! Szukam laptopa do ok. 4000 zł, 15 cali, im lżejszy tym lepiej, z systemem i żeby bateria była przyzwoita. Najbardziej podoba mi się ASUS VivoBook Pro 15 N580VD i znalazłem 2 oferty - niby model ten sam ale na zdjęciu inny kolor obudowy. I tutaj mam pytanie: czy poza kolorem są jakieś inne różnice, i jeżeli tak to który wybrać ( ͡° ͜
@bajpas: Tego Asusa powinieneś brać, ale z matrycą IPS, musisz się dokładnie wypytać, bo ja niestety nie mam dokładnie listy modeli, które ją mają, a które nie. Chociaż sam w sobie ips jest kiepski, to wersja z tnką jest już fatalna. Usunąłem komentarz, bo w sumie to ci znalazłem jeszcze lepszą ofertę.

U mnie cebula silna, więc:
- (ten na pewno ma ipsa, potwierdzone przez kilku wykopowiczów) - 3099 zł
-
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Napiszę tutaj, może ktoś odpiszę :) mam budżetowego lapka HP 250 g3 i, procesor Celerona n2830, pamięć 8gb chciałbym wymienić dysk na SSD, parametry dysku wg specyfikacji hp 500GB 5400 rpm SATA hard drive
Height 9,5mm
Width 70mm
To jedyne parametry, na moje oko brakuje jeszcze jednego wymiaru.
Szukam dysku SSD 128/256gb
Jakiego dysku szukać o wymiary, polecacie jakieś modele? Dziekuję

Dodam tylko, że w specyfikacji jest opis dla.interface
ATA-8

SATA 2.6
@Pustulka: Myślałem nad XPS 13 (ew. 15) ale ponoć Dell'e nie są w czołówce najbardziej niezawodnych lapków. Tyle, że tam ponoć gwarancja jest bardzo spoko. Ale wciąż... Poza tym gwarancja się skończy i dupa.
Myślałem też o Surface Book 2, ale tu tym bardziej boję się o niezawodność i serwis.
Doradzisz Mireczku?
Jesteś pewny, że Xiaomi Mi Notebook Pro 15,6 cala ma nierozbudowywalny RAM?


@WitekPLKiller: Tak, jestem pewny oba xiaomi mają wlutowany ram i brak slotu na jakiekolwiek jego rozszerzenie. Patrz tutaj, 8 kostek wokół procesora - obrazek

Jakiego dysku szukać o wymiary, polecacie jakieś modele? Dziekuję


@sanglier: Ten ci w zupełności wystarczy: https://www.x-kom.pl/p/382690-dysk-ssd-micron-256gb-25-ssd-m1100-3d-nand-oem.html

Myślałem nad XPS 13 (ew. 15) ale ponoć Dell'e nie są w czołówce najbardziej niezawodnych lapków. Tyle, że