Wpis z mikrobloga

Lista najciekawszych laptopów:

do 500 zł
do 1000 zł
do 1500 zł
do 2000 zł
do 2500 zł
do 3000 zł
do 3500 zł
do 4000 zł
do 4500 zł
do 5000 zł
do 6000 zł

Informacje, premiery, zapowiedzi laptopów
Promocje i okazje.
Lista dysków SSD.

W prawym dolnym rogu znajduje się data ostatniej aktualizacji danego przedziału, zaś linki są zawsze te same i prowadzą do najbardziej aktualnego zestawienia, więc wystarczy sobie zapisać/dodać do ulubionych jeden wpis zamiast czekać na to aż dodam nowy.

Do indywidualnych zapytań w sprawie wyboru laptopa służy tag: #szukamlaptopa
Do problemów technicznych, softwarowych, innych zapytań niepowiązanych z bezpośrednim wyborem czy ogólnych informacjach o laptopach służy tag: #laptopy
#pustulkowelaptopy
  • 152
  • Odpowiedz
można gdzieś sensownie je porównać ?


@Croudflup: Y520 nawet nie ma startu do do tego Clevo N957TP6 ;)

Te Clevo (i5) to odrazu delid robić warto?


@Keepor: Warto, ale nie jest to koniecznie, czyli tak jak dokładnie jest w stacjonarkach.

macie jakikolwiek test tego lapka clevo n957tp6 ? nie mogę znaleźć żadnego. jakie temperatury, jak pracuje etc.


@Croudflup: https://www.youtube.com/watch?v=TxOfAddUzmg
http://forum.notebookreview.com/threads/clevo-n950tp6-n957tp6.812481/
  • Odpowiedz
@Keepor: Tu masz test Chińczyka, ale jego jednoczesne 100% obciążenie cpu i gpu jest nierealne w prawdziwych aplikacjach czy grach, w każdym razie to 95*C Cpu(i5-8400) i 76*C (gtx 1060) GPU, dlatego pisałem o delidzie.
  • Odpowiedz
a u mnie ostatnio seria Lenovo Legion, dobry sprzęt, używam laptopa Y720, GeForce GTX 1060, dobre głośniki, aluminiowa obudowa, na baterii ładnie trzyma. naprawdę fajny i obecnie na nic innego bym nie zamienił.
  • Odpowiedz
@Pustulka: Cześć, stoję przed zakupem laptopa do pracy. Na początku myślałem nad jakąś wersją biznesowa do 7k, ale teraz zastanawiam się nad kupnem czegoś z grafiką, bo nie tylko człowiek pracą żyje. Aktualnie myślę nad dell inspirion 7577 z i7 i 1060. Czy jest coś lepszego w tym przedziale cenowym, ale zależy mi na gwarancji NBD. Komputer będzie służył głownie do pracy, więc brak kompa = "brak dniówki". I komputer muszę
  • Odpowiedz