Wpis z mikrobloga

Lista najciekawszych laptopów:

do 500 zł
do 1000 zł
do 1500 zł
do 2000 zł
do 2500 zł
do 3000 zł
do 3500 zł
do 4000 zł
do 4500 zł
do 5000 zł
do 6000 zł

Informacje, premiery, zapowiedzi laptopów
Promocje i okazje.
Lista dysków SSD.

W prawym dolnym rogu znajduje się data ostatniej aktualizacji danego przedziału, zaś linki są zawsze te same i prowadzą do najbardziej aktualnego zestawienia, więc wystarczy sobie zapisać/dodać do ulubionych jeden wpis zamiast czekać na to aż dodam nowy.

Do indywidualnych zapytań w sprawie wyboru laptopa służy tag: #szukamlaptopa
Do problemów technicznych, softwarowych, innych zapytań niepowiązanych z bezpośrednim wyborem czy ogólnych informacjach o laptopach służy tag: #laptopy
#pustulkowelaptopy
  • 152
  • Odpowiedz
1. a ma nbd? bo nie widzę.


@Onomatopeja17821: brak i to NBD w dellu tak kolorowo nie wygląda jak ci się wydaje, bo:
a) jak coś poważniejszego to i tak mogą ci zabrać laptop
b) jak nie będą mieć część to możesz nawet czekać miesiąc aż ci ją ściągną z Chin/USA

2. a masz coś bardziej popularnych marek, żeby jakiś test w internecie znaleźć czy coś

Nic, bo wychodzą laptopy z
Pustulka - > 1. a ma nbd? bo nie widzę.

@Onomatopeja17821: brak i to NBD w dellu t...
  • Odpowiedz
@Pustulka: Cześć. Nie chciałem Cię męczyć, ale chyba będę musiał :P Krótko - 17 cali, matowa matryca, GTX 1060, SSD + HDD (lub chociaż miejsce na HDD). Masz pomysł?

Najchętniej do 4500zł, ewentualnie 5000, jeżeli to możliwe.

Dość napaliłem się na Clevo, ale albo nikt takiego nie sprzedaje, albo nie mogę znaleźć. Niestety NTT do swoich siedemnastek Hiro ładują tylko 2x 1080 SLI, a szkoda, bo jakby sprzedawali 17" z 1060
  • Odpowiedz
  • 0
17 cali i gtx 1060 ciężka sprawa

@Pustulka: a szkoda, bo to wygląda na fajne połączenie. Jak w takim razie podejść do kupna 17"? Czy raczej w tym budżecie odpuścić i wziąć 15", np. tego Hiro z NTT, którego już parę razy sugerowałeś?
  • Odpowiedz
Jak w takim razie podejść do kupna 17"?


@kontra: Poczekać i zobaczyć jakie laptopy wyjdą z i5-8300h i i7-8700h. Może byś znalazł używanego MSI GT72VR lub Della Precisiona 7720 w jakiś rozsądnych pieniądzach z gwarancją producenta, ale bym się na to jakoś mocno nie napalał.

Czy raczej w tym budżecie odpuścić i wziąć 15", np. tego Hiro z NTT, którego już parę razy sugerowałeś?


@kontra: To znajdziesz prędzej.
  • Odpowiedz
Mireczku co jest nie tak z T540p w wersji z matrycą HD?


@ver20: Trochę ciężko się pracuje na matrycy HD, a ta wersja ma inne prowadnice i klapę, więc nie wymienisz matrycy na full hd ot tak, bo trzeba też zmieniać klapę, prowadnice oraz ramkę, bo jej tam zwyczajnie nie włożysz.
  • Odpowiedz
@Pustulka: Mirku, kiedyś już pisaliśmy ale dopiero teraz przychodzi do konkretów i chcę zamawiać sprzęt. Potrzebuję laptopa do pracy (typowa praca biurowa bez większych wymogów - edytory tekstu, internet) i chcę go też wykorzystywać do gier (zależy mi na tym, żeby móc podłączyć lapka pod 55'' TV i móc grać na najwyższych ustawieniach w obecne nowości - czy 1060 starczy???). Nie mam żadnych preferowanych marek, chciałbym żeby laptop miał matowy ekran
  • Odpowiedz
@AlezPanieMecenasie:
Clevo N957TP6, ale będę się w tym tygodniu się bardziej rozglądał to może znajdę coś ciekawszego np. z 17-stek. Jakoś w tym tygodniu powinienem wypuścić majową aktualizację to sobie przejrzysz co tam i za ile jest dostępne.
  • Odpowiedz