Wpis z mikrobloga

Zastanawiam sie... Czego kosciolkowi konserwatysci tak w praktyce chca od gejow... zeby zenili sie z kobietami?

O co wlasciwie ten prawicowy bol tylka okraszony wyzywaniem od zboczencow i oczekiwaniem "nie afiszowania sie"? Jaka logika sie za tym kryje - oczekujecie ze gej na sile znajdzie se kobiete i bedzie zyl w klamstwie, tak zeby prawakom sie podobalo? Takie koltunstwo i dulskosc zeby na zewnatrz byl miraz "normlanosci"? A co z ta kobieta, to byloby wobec niej w porzadku? i ona ma byc w takim malzenstwie szczesliwa? Bo przeciez wiadomo, ze szans na normlany zwiazek nie ma i z czasem to wyjdzie, ewentualne potomstwo tez na tym bardzo ucierpi. Powiem szczerze, ze zupelnie tego myslenia nie ogarniam.

A moze ten ktos na ksiedza ma isc? Bo odnosze wrazenie, ze stad ta obsesja KK na punkcie homoseksualistow... zaszczuc, zlamac, a pozniej po takim praniu mozgu pozyskac "kaplana". To jest bestialstwo, jezeli faktycznie tak to jest zaplanowane...

I od razu mowie, ze koltunskiego pierdzielenia typu "niech sie nie obnosza" nie kupuje. @czaykowski w jednym z wpisow swietnie to podsumowal:

szczęście ogranicza się wg ciebie tylko do seksu? a co z pozostałym wymiarem?


Jak mam być szczęśliwy, gdy słyszę niewybredne komentarze jak karmię kaczki w parki z partnerem?

Jak mam być szczęśliwy, gdy boję się go pocałować na do widzenia, gdy wsiada do pociągu?

Jak mam być szczęsliwy, gdy kolega w pracy opowiada o randce z dziewczyną, a gdy ja to zrobię to jest to wciskanie orientacji?

Jak mam być szczęśliwy, gdy (nie wiedząc o mojej orientacji i myśląc, że jestem singlem) zapraszając mnie na wesele żartują bym nie zabierał faceta jako osoby towarzyszącej?

Jak mam być szczęśliwy, gdy chcę żyć w małżeństwie w moim facetem, a obcy ludzie mówią mi: to zboczone?

Jak mam być szczęśliwy, gdy traktuje się mnie z pogardą?


#bekazprawakow #bekazkatoli #humorobrazkowy #lgbt #homoseksualizm #dobrazmiana #neuropa #polityka
pk347 - Zastanawiam sie... Czego kosciolkowi konserwatysci tak w praktyce chca od gej...

źródło: comment_pHLQM8PHNDtfpvCsMJ98NL8SmcOEJX8r.jpg

Pobierz
  • 43
@pk347: Przecież Kościół nie pozwala homoseksualistom pełnić posługi kapłańskiej. Homoseksualiści mają sobie siedzieć samotnie i zachowywać czystość, ewentualnie lesbijski mogą zostać dziewicami konsekrowanymi.

Osoby takie, w istocie, znajdują się w sytuacji, która zasadniczo uniemożliwia im poprawną relację do mężczyzn i kobiet. Nie można w żaden sposób zignorować negatywnych konsekwencji mogących zrodzić się na skutek święceń osób o głęboko zakorzenionych tendencjach homoseksualnych.

Jak się ktoś wyleczy z homoseksualizmu, to po 3 lat
których koloratka gryzie i czasem ustawia się na gejowski seks.


@czaykowski: Ksiadz gej - Najlepszy przyklad jak ta ogolnie prawicowo-konserwatywna ideologia upadla i niszczy ludzi na takim najbardziej podstawowym poziomie. Mamy tu do czynienia z czlowiekim, ktory jako ofiara presji spoleczno-religijnej, jest tak stlamszony i pokrzywiony psychicznie, ze ostatecznie "decyduje sie" aby przystapic do tegoz wlasnie kosciola i dalej propagowac ideolologie, ktora juz zniszczyla jego (mimo, ze on tego moze pozornie
tu chodzi o ogólne wskazanie ciemnemu ludowi wroga i wojowanie z nim. Ludzie uwielbiają mieć wrogów i z kimś walczyć bo inaczej ich życie nie ma sensu.


@rbk17: No tak, za pierwszego PRLu tez to bylo mocne - w spoleczenstwach wschodu widac jest takie oczekiwanie. Ma byc zarowno wrog wewnetrzny jak i wewnetrzny aby twierdza byla oblezona. Putin na tym samym jedzie.
@pk347: Idąc twoim tokiem myślenia chęć leczenia osób ze schizofrenią to też odczłowieczanie i wytykanie inności xD No bo jakim prawem ja mogę uważać osobę widzącą niewidzialne, różowe króliki za kogoś chorego psychicznie. To takie nieludzkie co nie xD
Nie obawiasz się muzułmanów, którym Koran nakazuje tępić ludzi homo?


@Kreation: nie ma tu muzulmanow, PL jest zbyt biedna. Tutaj zagrozeniem sa radykalni katolicy, ktorzy prawa dla wszystkich, takze niewierzacych pisza oraz interpretuja pod czarodziejskie ksiegi. Na zachodzie mimo islamistow swoboda i wolnosc jest duzo wieksza bo panstwo samo w sobie, nie jest przybudowka tej czy innej religii. Jednoczesnie uwazam, ze zachod jest dla nich zbyt poblazliwy i powinien zwalczac islamistycznych
Idąc twoim tokiem myślenia chęć leczenia osób ze schizofrenią to też odczłowieczanie i wytykanie inności xD No bo jakim prawem ja mogę uważać osobę widzącą niewidzialne, różowe króliki za kogoś chorego psychicznie. To takie nieludzkie co nie xD


@Al-3_x: ()
@czaykowski: Odnośnie Twoich przytoczonych słów przez OPa, Ty tak napisałeś na potrzeby dyskusji z prawakiem czy naprawdę nie jesteś szczęśliwy z powodu opinii innych osób?

Nie przejmuj się opinią ludzi, na których Ci nie zależy. Ja się ani nie kryguję całować dziewczyny publicznie, ani rozmawiać o sobie ze znajomymi, a jestem małym chudym karakanem, który fizycznie nie jest w stanie obronić swoich racji. Na walkę z ludźmi, którzy nie zmieniają zdania