Wpis z mikrobloga

Zastanawiam sie... Czego kosciolkowi konserwatysci tak w praktyce chca od gejow... zeby zenili sie z kobietami?

O co wlasciwie ten prawicowy bol tylka okraszony wyzywaniem od zboczencow i oczekiwaniem "nie afiszowania sie"? Jaka logika sie za tym kryje - oczekujecie ze gej na sile znajdzie se kobiete i bedzie zyl w klamstwie, tak zeby prawakom sie podobalo? Takie koltunstwo i dulskosc zeby na zewnatrz byl miraz "normlanosci"? A co z ta kobieta, to byloby wobec niej w porzadku? i ona ma byc w takim malzenstwie szczesliwa? Bo przeciez wiadomo, ze szans na normlany zwiazek nie ma i z czasem to wyjdzie, ewentualne potomstwo tez na tym bardzo ucierpi. Powiem szczerze, ze zupelnie tego myslenia nie ogarniam.

A moze ten ktos na ksiedza ma isc? Bo odnosze wrazenie, ze stad ta obsesja KK na punkcie homoseksualistow... zaszczuc, zlamac, a pozniej po takim praniu mozgu pozyskac "kaplana". To jest bestialstwo, jezeli faktycznie tak to jest zaplanowane...

I od razu mowie, ze koltunskiego pierdzielenia typu "niech sie nie obnosza" nie kupuje. @czaykowski w jednym z wpisow swietnie to podsumowal:

szczęście ogranicza się wg ciebie tylko do seksu? a co z pozostałym wymiarem?


Jak mam być szczęśliwy, gdy słyszę niewybredne komentarze jak karmię kaczki w parki z partnerem?

Jak mam być szczęśliwy, gdy boję się go pocałować na do widzenia, gdy wsiada do pociągu?

Jak mam być szczęsliwy, gdy kolega w pracy opowiada o randce z dziewczyną, a gdy ja to zrobię to jest to wciskanie orientacji?

Jak mam być szczęśliwy, gdy (nie wiedząc o mojej orientacji i myśląc, że jestem singlem) zapraszając mnie na wesele żartują bym nie zabierał faceta jako osoby towarzyszącej?

Jak mam być szczęśliwy, gdy chcę żyć w małżeństwie w moim facetem, a obcy ludzie mówią mi: to zboczone?

Jak mam być szczęśliwy, gdy traktuje się mnie z pogardą?


#bekazprawakow #bekazkatoli #humorobrazkowy #lgbt #homoseksualizm #dobrazmiana #neuropa #polityka
pk347 - Zastanawiam sie... Czego kosciolkowi konserwatysci tak w praktyce chca od gej...

źródło: comment_pHLQM8PHNDtfpvCsMJ98NL8SmcOEJX8r.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
@bialepaski:

Czyli ot tak, dla picu, wstawiłeś jego badania?

Nie wstawiłem żadnych jego badań tylko notkę gazety z jego opinią na temat tego czy homoseksualizm jest chorobą.

Wiesz że wtedy nie było EBM tylko działało to na zasadzie

Protoplastą był Ignaz Semmelweis, który żył już ponad 100 lat temu.

twierdzisz że homoseksualiści to zło skończone

Co? Ja jedynie twierdzę, że homoseksualizm to choroba xD Nigdy nie wspomniałem, że geje to dzieci
  • Odpowiedz
Nie wstawiłem żadnych jego badań tylko notkę gazety z jego opinią na temat tego czy homoseksualizm jest chorobą.


Tym gorzej dla Ciebie jeśli powołujesz się na notki prasowe. Poza tym proszę Cię, wiadomo że chodziło o dociekania Camerona, dzięki którym stwierdził że to choroba.

Protoplastą był Ignaz Semmelweis, który żył już ponad 100 lat temu.


EBM w formie w jakiej go znamy powstał znacznie później, nie przeinaczaj faktów

Co? Ja jedynie twierdzę,
  • Odpowiedz
@bialepaski:

Tym gorzej dla Ciebie jeśli powołujesz się na notki prasowe.

Co w tym zlego. Prasa jest po to by przekazywać informacje xD

EBM w formie w jakiej go znamy powstał znacznie później

W sensie w takiej która odpowiada twoim założeniom ideologicznym xD? Wszelkie inne już się nie liczą tak xD?

bo wszystkie badania temu przeczą.

Bzdura.

No i Ci profesorowie nie mają kompletnie racji ani pojęcia o czym mówią.

Skąd
  • Odpowiedz