Wpis z mikrobloga

Zastanawiam sie... Czego kosciolkowi konserwatysci tak w praktyce chca od gejow... zeby zenili sie z kobietami?

O co wlasciwie ten prawicowy bol tylka okraszony wyzywaniem od zboczencow i oczekiwaniem "nie afiszowania sie"? Jaka logika sie za tym kryje - oczekujecie ze gej na sile znajdzie se kobiete i bedzie zyl w klamstwie, tak zeby prawakom sie podobalo? Takie koltunstwo i dulskosc zeby na zewnatrz byl miraz "normlanosci"? A co z ta kobieta, to byloby wobec niej w porzadku? i ona ma byc w takim malzenstwie szczesliwa? Bo przeciez wiadomo, ze szans na normlany zwiazek nie ma i z czasem to wyjdzie, ewentualne potomstwo tez na tym bardzo ucierpi. Powiem szczerze, ze zupelnie tego myslenia nie ogarniam.

A moze ten ktos na ksiedza ma isc? Bo odnosze wrazenie, ze stad ta obsesja KK na punkcie homoseksualistow... zaszczuc, zlamac, a pozniej po takim praniu mozgu pozyskac "kaplana". To jest bestialstwo, jezeli faktycznie tak to jest zaplanowane...

I od razu mowie, ze koltunskiego pierdzielenia typu "niech sie nie obnosza" nie kupuje. @czaykowski w jednym z wpisow swietnie to podsumowal:

szczęście ogranicza się wg ciebie tylko do seksu? a co z pozostałym wymiarem?


Jak mam być szczęśliwy, gdy słyszę niewybredne komentarze jak karmię kaczki w parki z partnerem?

Jak mam być szczęśliwy, gdy boję się go pocałować na do widzenia, gdy wsiada do pociągu?

Jak mam być szczęsliwy, gdy kolega w pracy opowiada o randce z dziewczyną, a gdy ja to zrobię to jest to wciskanie orientacji?

Jak mam być szczęśliwy, gdy (nie wiedząc o mojej orientacji i myśląc, że jestem singlem) zapraszając mnie na wesele żartują bym nie zabierał faceta jako osoby towarzyszącej?

Jak mam być szczęśliwy, gdy chcę żyć w małżeństwie w moim facetem, a obcy ludzie mówią mi: to zboczone?

Jak mam być szczęśliwy, gdy traktuje się mnie z pogardą?


#bekazprawakow #bekazkatoli #humorobrazkowy #lgbt #homoseksualizm #dobrazmiana #neuropa #polityka
pk347 - Zastanawiam sie... Czego kosciolkowi konserwatysci tak w praktyce chca od gej...

źródło: comment_pHLQM8PHNDtfpvCsMJ98NL8SmcOEJX8r.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
@pk347: Przecież Kościół nie pozwala homoseksualistom pełnić posługi kapłańskiej. Homoseksualiści mają sobie siedzieć samotnie i zachowywać czystość, ewentualnie lesbijski mogą zostać dziewicami konsekrowanymi.

Osoby takie, w istocie, znajdują się w sytuacji, która zasadniczo uniemożliwia im poprawną relację do mężczyzn i kobiet. Nie można w żaden sposób zignorować negatywnych konsekwencji mogących zrodzić się na skutek święceń osób o głęboko zakorzenionych tendencjach homoseksualnych.

Jak się ktoś wyleczy z homoseksualizmu, to po 3 lat
  • Odpowiedz
@Mesmeryzowany: koscil tez nie pozwala na seks przed slubem, masturbacje i wiele innych. To jest wlasnie przyczyna tego polskiego koltunstwa - od mlodosci w klamstwie. Pozdrow Paetza.
  • Odpowiedz
Ty sie smiejesz, ale tak jest


@Haqim: fajne traktowanie kobiety - jako bezmozgiego narzedzia do naprostowania "bladzacego" faceta. Bardzo podmiotowe podejscie musze powiedziec.
  • Odpowiedz
których koloratka gryzie i czasem ustawia się na gejowski seks.


@czaykowski: Ksiadz gej - Najlepszy przyklad jak ta ogolnie prawicowo-konserwatywna ideologia upadla i niszczy ludzi na takim najbardziej podstawowym poziomie. Mamy tu do czynienia z czlowiekim, ktory jako ofiara presji spoleczno-religijnej, jest tak stlamszony i pokrzywiony psychicznie, ze ostatecznie "decyduje sie" aby przystapic do tegoz wlasnie kosciola i dalej propagowac ideolologie, ktora juz zniszczyla jego (mimo, ze on tego moze pozornie
  • Odpowiedz
@pk347: tu chodzi o ogólne wskazanie ciemnemu ludowi wroga i wojowanie z nim. Ludzie uwielbiają mieć wrogów i z kimś walczyć bo inaczej ich życie nie ma sensu.
  • Odpowiedz
To po prostu altruizm. Chce pomóc tym ludziom z dobroci serca.


@Al-3_x: odczlowieczanie, wytykanie innosci, nakazywanie/oczekiwanie, zeby kazdy zyl wg twojego widzimisie (oraz wiary) to jest ten altruizm? Zachowujecie sie jak talibowie... z ktorych sie smiejecie.
  • Odpowiedz
tu chodzi o ogólne wskazanie ciemnemu ludowi wroga i wojowanie z nim. Ludzie uwielbiają mieć wrogów i z kimś walczyć bo inaczej ich życie nie ma sensu.


@rbk17: No tak, za pierwszego PRLu tez to bylo mocne - w spoleczenstwach wschodu widac jest takie oczekiwanie. Ma byc zarowno wrog wewnetrzny jak i wewnetrzny aby twierdza byla oblezona. Putin na tym samym jedzie.
  • Odpowiedz
@pk347: Idąc twoim tokiem myślenia chęć leczenia osób ze schizofrenią to też odczłowieczanie i wytykanie inności xD No bo jakim prawem ja mogę uważać osobę widzącą niewidzialne, różowe króliki za kogoś chorego psychicznie. To takie nieludzkie co nie xD
  • Odpowiedz
Nie obawiasz się muzułmanów, którym Koran nakazuje tępić ludzi homo?


@Kreation: nie ma tu muzulmanow, PL jest zbyt biedna. Tutaj zagrozeniem sa radykalni katolicy, ktorzy prawa dla wszystkich, takze niewierzacych pisza oraz interpretuja pod czarodziejskie ksiegi. Na zachodzie mimo islamistow swoboda i wolnosc jest duzo wieksza bo panstwo samo w sobie, nie jest przybudowka tej czy innej religii. Jednoczesnie uwazam, ze zachod jest dla nich zbyt poblazliwy i powinien zwalczac islamistycznych
  • Odpowiedz
Idąc twoim tokiem myślenia chęć leczenia osób ze schizofrenią to też odczłowieczanie i wytykanie inności xD No bo jakim prawem ja mogę uważać osobę widzącą niewidzialne, różowe króliki za kogoś chorego psychicznie. To takie nieludzkie co nie xD


@Al-3_x: ()
  • Odpowiedz
@czaykowski: Odnośnie Twoich przytoczonych słów przez OPa, Ty tak napisałeś na potrzeby dyskusji z prawakiem czy naprawdę nie jesteś szczęśliwy z powodu opinii innych osób?

Nie przejmuj się opinią ludzi, na których Ci nie zależy. Ja się ani nie kryguję całować dziewczyny publicznie, ani rozmawiać o sobie ze znajomymi, a jestem małym chudym karakanem, który fizycznie nie jest w stanie obronić swoich racji. Na walkę z ludźmi, którzy nie zmieniają zdania
  • Odpowiedz
@pk347 z tego co pamiętam, raz na lekcji religii poruszylismy temat homoseksualistów, ksiądz stwierdził że takie osoby mogą żyć w zwiazku, ale nie mogą uprawiać seksu czy coś takiego.

  • Odpowiedz