Wpis z mikrobloga

Zastanawiam sie... Czego kosciolkowi konserwatysci tak w praktyce chca od gejow... zeby zenili sie z kobietami?

O co wlasciwie ten prawicowy bol tylka okraszony wyzywaniem od zboczencow i oczekiwaniem "nie afiszowania sie"? Jaka logika sie za tym kryje - oczekujecie ze gej na sile znajdzie se kobiete i bedzie zyl w klamstwie, tak zeby prawakom sie podobalo? Takie koltunstwo i dulskosc zeby na zewnatrz byl miraz "normlanosci"? A co z ta kobieta, to byloby wobec niej w porzadku? i ona ma byc w takim malzenstwie szczesliwa? Bo przeciez wiadomo, ze szans na normlany zwiazek nie ma i z czasem to wyjdzie, ewentualne potomstwo tez na tym bardzo ucierpi. Powiem szczerze, ze zupelnie tego myslenia nie ogarniam.

A moze ten ktos na ksiedza ma isc? Bo odnosze wrazenie, ze stad ta obsesja KK na punkcie homoseksualistow... zaszczuc, zlamac, a pozniej po takim praniu mozgu pozyskac "kaplana". To jest bestialstwo, jezeli faktycznie tak to jest zaplanowane...

I od razu mowie, ze koltunskiego pierdzielenia typu "niech sie nie obnosza" nie kupuje. @czaykowski w jednym z wpisow swietnie to podsumowal:

szczęście ogranicza się wg ciebie tylko do seksu? a co z pozostałym wymiarem?


Jak mam być szczęśliwy, gdy słyszę niewybredne komentarze jak karmię kaczki w parki z partnerem?

Jak mam być szczęśliwy, gdy boję się go pocałować na do widzenia, gdy wsiada do pociągu?

Jak mam być szczęsliwy, gdy kolega w pracy opowiada o randce z dziewczyną, a gdy ja to zrobię to jest to wciskanie orientacji?

Jak mam być szczęśliwy, gdy (nie wiedząc o mojej orientacji i myśląc, że jestem singlem) zapraszając mnie na wesele żartują bym nie zabierał faceta jako osoby towarzyszącej?

Jak mam być szczęśliwy, gdy chcę żyć w małżeństwie w moim facetem, a obcy ludzie mówią mi: to zboczone?

Jak mam być szczęśliwy, gdy traktuje się mnie z pogardą?


#bekazprawakow #bekazkatoli #humorobrazkowy #lgbt #homoseksualizm #dobrazmiana #neuropa #polityka
pk347 - Zastanawiam sie... Czego kosciolkowi konserwatysci tak w praktyce chca od gej...

źródło: comment_pHLQM8PHNDtfpvCsMJ98NL8SmcOEJX8r.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
Idąc twoim tokiem myślenia chęć leczenia osób ze schizofrenią to też odczłowieczanie i wytykanie inności xD No bo jakim prawem ja mogę uważać osobę widzącą niewidzialne, różowe króliki za kogoś chorego psychicznie. To takie nieludzkie co nie xD


@pk347: XD

To nie obsesja. To po prostu altruizm. Chce pomóc tym ludziom z dobroci serca


@Al-3_x: Idąc twoim tokiem myślenia: jest mi bardzo przykro z powodu Twojej ciężkiej choroby. Bezmózgizm to
  • Odpowiedz
@pk347: Idąc twoim tokiem myślenia chęć leczenia osób ze schizofrenią to też odczłowieczanie i wytykanie inności xD No bo jakim prawem ja mogę uważać osobę widzącą niewidzialne, różowe króliki za kogoś chorego psychicznie. To takie nieludzkie co nie xD


@Al-3_x: osoby chore na schizofrenię spełniają kryteria psychopatologii, homoseksualiści nie. Tu masz stanowisko ekspertów w tej sprawie: http://pts-seksuologia.pl/sites/strona/66/stanowisko-pts-w-sprawie-zwiazkow-i-rodzicielstwa-osob-homoseksualnych-i-biseksualnych
I osobie chorej na schizofrenię nie możesz nakazać się leczyć jeśli nie zachodzą
  • Odpowiedz
@bialepaski: Seksuolodzy to ci twoi eksperci xD? Oni się nie zajmuja psychologią tylko szeroko pojętą seksualnością człowieka. Co oni mogą wiedzieć o schizofrenii. Nie mówiąc już o tym, że wielu z nich nie może się swobodnie wypowiedzieć na ten temat przez poprawność polityczną. Równie dobrze ja mogę ci znaleść badania potwierdzające coś zupełnie innego. A osoby homoseksualne mogą też być niebezpieczne dla otoczenia.
Al-3_x - @bialepaski: Seksuolodzy to ci twoi eksperci xD? Oni się nie zajmuja psychol...

źródło: comment_b5sPl4lKbu9UlBQdN617KtUrHcd4YXCC.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@pk347: Jedno pytanie, dlaczego ktoś taki jak ty chce zmieniać kościół? Nie rozumiem, jestem niewierzący, więc mnie to nie interesuje. Chcesz kościoła takiego dla ciebie?Jak nie, to po co chcesz zmieniać coś co dla ciebie nie ma znaczenia? Nie rozumiem...
  • Odpowiedz
Seksuolodzy to ci twoi eksperci xD? Oni się nie zajmuja psychologią tylko szeroko pojętą seksualnością człowieka. Co oni mogą wiedzieć o schizofrenii.


Ale co ma piernik do wiatraka? Seksuolodzy znają się właśnie na seksualności człowieka - są to zarówno lekarze jak i psychologowie z tą specjalizacją.

Nie mówiąc już o tym, że wielu z nich nie może się swobodnie wypowiedzieć na ten temat przez poprawność polityczną. Równie dobrze ja mogę ci znaleść
  • Odpowiedz
@bialepaski: Widzę mamy kolejnego ślepo ufającego w badania losowych ekspertów tylko dlatego, że mają jakiś tytuł. Akurat na temat GMO były badania potwierdzające ich szkodliwość o szczepionkach wypowiadali się profesorowie. No ale nie o tym jest temat. http://www.fronda.pl/a/homoseksualizm-to-choroba-psychiczna-trudno-uleczalna-wczorajsze-spotkanie-bydgoskiego-klubu-frondy-rozwscieczylo-polskich-homoseksualistow,22979.html Stwierdził to dr Paul Cameron, amerykański psycholog a nie jakiś seksuolog.
  • Odpowiedz
Widzę mamy kolejnego ślepo ufającego w badania losowych ekspertów tylko dlatego, że mają jakiś tytuł.


Nie no, jasne - lepiej jest ufać przypadkowym kolesiom z sieci albo pojedynczym oszołom, którzy bladego pojęcia o temacie nie mają. Ci eksperci to profesorowie z całego świata, którzy zęby zjedli na tym czym się zajmują.
Towarzystwa związane z medycyną robią takie rekomendacje w każdej działce - od kardiologii, przez psychiatrię (i seksuologię, jako jej dziedzinę) po
  • Odpowiedz
@bialepaski: Einstein nauczył mnie by nie ufać autorytetom i tego się trzymam. I nie ważne czy mamy tu do czynienia z jaśnie oświeconym księdzem czy wybitnym naukowcem. Ufam jedynie faktom. I równie dobrze ty możesz mi udowadniać, że ludzie widzący różowe jednorożce to normalne osoby xD A towarzystwa medyczne to nie jakieś nieomylne i nieprzekupne instytucje. Mogą se twierdzić co chcą. Ważne by poparli swoje zdanie dowodami. Inaczej niczym nie będą
  • Odpowiedz
Einstein nauczył mnie by nie ufać autorytetom i tego się trzymam.


Za to ufasz oszołomowi jakim jest Cameron, który został całkowicie zdyskredytowany przez ludzi którzy wykonują ten sam zawód co on. Einstein miał na myśli że należy weryfikować wiedzę. W przypadku homoseksualizmu towarzystwa naukowe na całym świecie piszą o tym że jest to norma seksualności człowieka - zarówno z Polski, USA, Chin, Francji, UK itd.

I nie ważne czy mamy tu do
  • Odpowiedz
@bialepaski:

Za to ufasz oszołomowi jakim jest Cameron

Kto powiedział, że mu ufam xD

W przypadku homoseksualizmu towarzystwa naukowe na całym świecie piszą o tym że jest to norma seksualności człowieka

Ciekawe czy też byś sie zasłaniał towarzystwami naukowymi pare lat temu gdy głosiły zupełnie coś innego, a homoseksualizm był rzeczywiście leczony xD

co on wypisuje wpasowuje się w to jak zostałeś wychowany lub w co ślepo wierzysz.

Masz dziwny obraz
  • Odpowiedz
Kto powiedział, że mu ufam xD


Czyli ot tak, dla picu, wstawiłeś jego badania?

Ciekawe czy też byś sie zasłaniał towarzystwami naukowymi pare lat temu gdy głosiły zupełnie coś innego, a homoseksualizm był rzeczywiście leczony xD


Ale wiesz dlaczego tak głosiły? Wiesz na jakiej podstawie? Wiesz że wtedy nie było EBM tylko działało to na zasadzie "a bo jakiś ktoś tak sobie stwierdził"?

Masz dziwny obraz mojej osoby. Moja rodzina jest liberalna,
  • Odpowiedz