Wpis z mikrobloga

Spotkalam się ostatnio z koleżanką z dzieciństwa. Gadka szmatka co u niej, gdzie pracuje, czy dalej mieszka tam gdzie wcześniej, i widzę ewidentny brzuch ciążowy wiec gadamy o ciąży, bo tez w ciazy jestem. I nagle gadamy o naszych lekarzach prowadzących ciążę i ona do mnie, ze ona chodzi do swojego teścia-ginekologa. TEŚCIA! Ojciec jej niebieskego prowadzi jej ciążę. Czy to dla was nie jest ku@#wa dziwne?
#pytanie #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 150
Tytan, #!$%@?, żelaznych argumentów się odezwał co porównuje zakrycie stref intymnych na plaży czy na ulicy z zakrywaniem oczu okularami przeciwsłonecznymi. No #!$%@? trzymajcie mnie.


@laptop_marki_samsung: Ty jesteś autentycznie głupi.

Wyjaśniam.

Strefy intymne zasłaniamy na plaży bo:
piach, wiatr, słona woda, owady, UV
a także dlatego, że poprzez organy rozrodcze łatwo może dostać się infekcja
są dla nas cenne ze względu na możliwości rozrodcze i czerpaną przyjemność z ich używania

Na
@laptop_marki_samsung: Zapytałem "gdy zajdzie taka potrzeba".
Rozwijam np. odwiedzisz starych rodziców na drugim końcu kraju w święta albo podczas jakiegoś rodzinnego spotkania.

Nikt normalny nie stara się o potomstwo po to żeby na starość itd... To raczej "zew natury", chęć przekazania genów i pozostawienia po sobie jakiegoś śladu.
Cieszę się, że również doszedłeś do wniosku, że do najmądrzejszych nie należysz. Chwilę to trwało, ale było warto. Dobry uczynek na dziś odhaczony.


@laptop_marki_samsung: To do złego wniosku doszedłeś. Ty uważasz mnie za przygłupa a ja ciebie.
Jest nas dwóch wzajemnie uznających się za przygłupów.