Wpis z mikrobloga

Spotkalam się ostatnio z koleżanką z dzieciństwa. Gadka szmatka co u niej, gdzie pracuje, czy dalej mieszka tam gdzie wcześniej, i widzę ewidentny brzuch ciążowy wiec gadamy o ciąży, bo tez w ciazy jestem. I nagle gadamy o naszych lekarzach prowadzących ciążę i ona do mnie, ze ona chodzi do swojego teścia-ginekologa. TEŚCIA! Ojciec jej niebieskego prowadzi jej ciążę. Czy to dla was nie jest ku@#wa dziwne?
#pytanie #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 150
  • Odpowiedz
@xer78: Pomijając intymność i pewne granice relacji z teściem, to powinno się unikać leczenia swojej rodziny. Ciężko jest zachować obiektywizm. Relacja lekarz - pacjent jest i ma być inna niż miedzy członkami rodziny. Później są naciski, pretensje, niedopatrzenia, męczenie w temacie przy każdym spotkaniu. No chyba, że to katar czy doraźna pomoc, gdy do innej brak dostępu.
  • Odpowiedz
@rybsonk: No porównanie kazirodztwa do pomocy medycznej. Jeżeli pomagasz swojemu staremu rodzicowi się umyć albo ubrać to tak samo jak by ci robił taniec erotyczny XD
A pewnie dla ciebie matka myjąca niemowlaka to to samo co pedofilia XDDDDD
  • Odpowiedz
@aktoto: nie ja mówiłem o kazirodztwie, poćwicz czytanie ze zrozumieniem i logikę. Chodzi o to, że mimo profesjonalizmu pewne czynności mogą być krepujace lub nie na miejscu gdy wykonuje je członek rodziny.
  • Odpowiedz
@aktoto:

kazirodztwo «utrzymywanie stosunków płciowych z osobą blisko spokrewnioną»


Jeśli według ciebie taniec erotyczny to stosunek płciowy, to mam złe wieści xD
  • Odpowiedz
@rybsonk: "no cóż, nie pierwszy raz Wikipedia się myli ale wy lewaki zawsze ją traktujecie jak wyrocznię "
Raz wikipedia mówi o parafili, a nie o czynności bo czynność i samo zboczenie to dwie kwestie tak samo nazwane to raz.
Dwa nie umiejąc wytłumaczyć swojego pozbawionego logiki i idiotycznego porównania zacząłeś się bawić atakując mnie za jakąś nieistotną pierdołę. Typowe
I trzy nie wiem w jaki sposób doszedłeś do moich poglądów
  • Odpowiedz