Wpis z mikrobloga

Bardzo ładny kanał propagandowy. Można się z niego dowiedzieć m.in. że:

- sanepid to zło
- płaca minimalna to zło
- związki zawodowe to zło
- zjawisko monopolu nie istnieje, a jeśli istnieje to musi być korzystne dla konsumenta
- światowy kryzys z 2008 roku? To nie był prawdziwy kapitalizm
- służba zdrowia w USA? To nie był prawdziwy kapitalizm

Obejrzę więcej tych filmików to pewnie jeszcze więcej takich kwiatków wyłapię.
#neuropa #4konserwy #kapitalizm #antykapitalizm
Pobierz waro - Bardzo ładny kanał propagandowy. Można się z niego dowiedzieć m.in. że:

- s...
źródło: comment_IQIpIKW7WyWUHBnxi0EyGviYUuxP5np1.jpg
  • 130
to najpiękniejszy komentarz jaki kiedykolwiek przeczytałem w internecie. Jesteś wspaniałym i doskonałym człowiekiem, oby tak dalej. I masz najwspanialszy wzrok na świecie.


@werdum18: a ten post ma absolutne zero sarkazmu, tak trzymaj pysiu
@werdum18: Jeśli masz możliwość podesłać jakieś linki do dyskusji, albo literatury krytykującej argumenty przedstawione w książce Hazlitta, byłbym bardzo wdzięczny.
Po drugie, jak jesteś zainteresowany w jaki sposób pozornie kapitalistyczny system opieki jest przeregulowany, obczaj sobie chociażby "prostą ekonomię", bo zrobili dłuższy odcinek na ten temat.
@werdum18: Jak będę miał czas to przejrzę sobie ten filmik i postaram Ci się odpowiedzieć. Albo coś innego poczytam na ten temat, bo czytałem o tym dawno temu i już mi uszło z pamięci. Pamiętam, że to miało związek m.in. z nakazem ubezpieczania swoich pracowników, co doprowadziło do zwęszenia okazji i wywindowania cen przez agencje ubezpieczeniowe.