Wpis z mikrobloga

Witam drodzy Wykopowicze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zamówiłem dronaska Eachine EX2H z okularami, monitorkiem i wbudowaną kamerką dnia 29 grudnia zeszłego roku z #banggood. Wysłane za pośrednictwem "European Railway Direct Mail" z opcją śledzenia. Zaptaszkowane na szaro było ubezpieczenie od VATu, więc uznaję, że takowe jest, ale ja nie o tym.

Po kilku dniach zamówienie zyskało status "Shipped", ale numeru śledzącego było brak. Pokazał się łącznie po prawie 2 tygodniach od zamówienia, jednak są w nim same cyfry, bez żadnych liter na początku czy końcu. Informacji ze śledzenia brak.

Czy wszystko jest ok? No bo chyba do numeru powinny być dopisane jakieś litery?
  • 70
A no wiem, że trochę poczekam. Chodziło mi tylko o te litery przy numerze śledzącym. Myślałem, że muszą być jakieś jednak, że ten numer to takie pozory normalnie, a tu takie czary mary. No to dzięki za jakże zacną i ekspresową odpowiedź ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@clorox SF Express z tego co widzę zawiera w swoich numerach dwie cyfry mniej. Przy moim numerze ich strona zgłasza, że błędny numer lub duplikat. Jak wywalę dwie cyfry bo widziałem teraz, że inni o takiej długości numery mają, to wtedy dopiero pokazuje, że brak informacji o śledzeniu i nie narzeka na uwalony nr. Czyli może to nie SF Express? nie wiem :D mniejsza o to.
@kemp666 aaa czyli to czym ja zamówiłem to ten słynny EDM jest właśnie. Kurde, a ja się zastanawiałem, na co wołają EDM wszędzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dopuszczałem, że może właśnie na European Railway Direct Mail, ale widziałem gdzieś chyba też inną nazwę. Pewnie powszechnie pisze się bez tego "Railway" po prostu czy coś ;P Ale pomotali teraz też nieco z nazwami transportów, bo jeden ze sposobów transportu
@clorox @Andczej ciekawe jaką mam szansę na VAT. Niby zaptaszkowane na szaro było, że ubezpieczenie od VATu jest, niemożliwe do odznaczenia, ale drogie formy przesyłki miały to ubezpieczenie płatne. Bodajże im droższa wysyłka, tym droższe ubezpieczenie :D