Wpis z mikrobloga

Witam drodzy Wykopowicze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zamówiłem dronaska Eachine EX2H z okularami, monitorkiem i wbudowaną kamerką dnia 29 grudnia zeszłego roku z #banggood. Wysłane za pośrednictwem "European Railway Direct Mail" z opcją śledzenia. Zaptaszkowane na szaro było ubezpieczenie od VATu, więc uznaję, że takowe jest, ale ja nie o tym.

Po kilku dniach zamówienie zyskało status "Shipped", ale numeru śledzącego było brak. Pokazał się łącznie po prawie 2 tygodniach od zamówienia, jednak są w nim same cyfry, bez żadnych liter na początku czy końcu. Informacji ze śledzenia brak.

Czy wszystko jest ok? No bo chyba do numeru powinny być dopisane jakieś litery?
  • 70
@userprofile93: trochę się namieszało...niefortunnie napisałem EDM ale obecnie to EU Priority Line właśnie, a Twoja poszła ERDM, czyli koleją...sorki za błąd w skrócie. Co do pomyłek to Banggood czasami bez wiedzy i zgody kupującego zamienia rodzaj przesyłki, niestety jeśli już wysłane to tego nie zmienisz, a oni to mają w czarnej żopie :/
@kemp666 z BG pierwsze co zamówiłem to słuchaweczki Blitzwolf BW-ES2 i powiem Ci... najlepsze dokanałówki jakie miałem. Zamówiłem dopiero jak brat przetestował i mi dał przetestować, bo ja nie mogłem uwierzyć, że jakieś dokanałówki sprostają moim wymogom ;P Bass trochę podbiłem i grają elegancko. A zawsze jak kupowałem dokanałówki w PL do 100 zł to coś mi nie pasowało i musiałem mocno korygować korektorem dźwiękowym :D A to wokale syczące, a to
@Andczej: są to faktycznie hulajnogi elektryczne ale przez to, że nazwa tożsama z językiem polskim w tym przypadku to często widzę oferty wystawione jako skuter...ale żeby zwiększyć twoją ego zajebistość to napiszę, że masz rację !