Wpis z mikrobloga

Witam drodzy Wykopowicze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zamówiłem dronaska Eachine EX2H z okularami, monitorkiem i wbudowaną kamerką dnia 29 grudnia zeszłego roku z #banggood. Wysłane za pośrednictwem "European Railway Direct Mail" z opcją śledzenia. Zaptaszkowane na szaro było ubezpieczenie od VATu, więc uznaję, że takowe jest, ale ja nie o tym.

Po kilku dniach zamówienie zyskało status "Shipped", ale numeru śledzącego było brak. Pokazał się łącznie po prawie 2 tygodniach od zamówienia, jednak są w nim same cyfry, bez żadnych liter na początku czy końcu. Informacji ze śledzenia brak.

Czy wszystko jest ok? No bo chyba do numeru powinny być dopisane jakieś litery?
  • 70
  • Odpowiedz
@Andczej: jakich bzdur człowieku ? cały proces na BG znam od podstaw dla każdego rodzaju przesyłek, nie udawaj takiego fafarafy, bo to już się robi tragikomiczne.
  • Odpowiedz
@userprofile93: typek się mnie czepia od samego początku, zaczynam ignorować, bo szkoda nerwów :) Co do Twojego ERDM to wszystko powinno być ok, ale tak jak pisałem 40-60 dni i zmiana statusu będzie widoczna po dosyć długim czasie, trzeba wytrzymać.
  • Odpowiedz
@Andczej: to nie zmienia faktu, że zarówno skuter jak i hulajnoge można z BG dostarczyć przez ERDM, więc ta cała czepialna gadka z twej strony jest jałowa.
  • Odpowiedz
@Andczej: link nie był od pisania głupot tylko od faktycznego problemu który jest do tej pory, bo paczki od 11 grudnia z Anglii nadal mi stoją w miejscu, a nigdy takiej obsuwy z PDM nie miałem...a podałeś link w którym widać tylko chamstwo i twoja bute....nie pomyl z butami :D
  • Odpowiedz
paczki


@kemp666: listy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a podałeś link w którym widać tylko chamstwo i twoja bute


nie, ja tylko przypomnę że to portal ze śmiesznymi obrazkami i to klasyczna reakcja jak ktoś napisał głupotę
  • Odpowiedz
@Andczej @kemp666 tak sobie patrzę i kurde, ta nowa sortownia w Lublinie działająca od grudnia prawdopodobnie zajmuje się właśnie przesyłkami koleją, które to lądują w Małaszewicach ;P Ciekawe czy coś się zmieni w VATowaniu tychże w tym roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz