Wpis z mikrobloga

Witam drodzy Wykopowicze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zamówiłem dronaska Eachine EX2H z okularami, monitorkiem i wbudowaną kamerką dnia 29 grudnia zeszłego roku z #banggood. Wysłane za pośrednictwem "European Railway Direct Mail" z opcją śledzenia. Zaptaszkowane na szaro było ubezpieczenie od VATu, więc uznaję, że takowe jest, ale ja nie o tym.

Po kilku dniach zamówienie zyskało status "Shipped", ale numeru śledzącego było brak. Pokazał się łącznie po prawie 2 tygodniach od zamówienia, jednak są w nim same cyfry, bez żadnych liter na początku czy końcu. Informacji ze śledzenia brak.

Czy wszystko jest ok? No bo chyba do numeru powinny być dopisane jakieś litery?
  • 70
  • Odpowiedz
@kemp666 Miesiąc i 5 dni od wysłania i dalej bez możliwości śledzenia, dokładnie tak jakbym wziął nierejestrowaną przesyłkę. Nie dziwie się, że wycofali tą metodę wysyłania. Szkoda tylko, że dopiero po tym, jak ja zdążyłem zamówić za jej pośrednictwem swojego dronala ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@KYK_: poczekałem tydzień o który prosili, napisałem o zwrot i... kolejny tydzień później dron przyszedł. Uznałem, że nie będę im oddawać kasy, bo łącznie jakieś 6 miesięcy czekałem xD Dron za darmo.
  • Odpowiedz