Wpis z mikrobloga

@mchmjszk: Luz, razie wpadki wet może zrobić sterylke aborcyjną, raczej bez konsekwencji zdrowotnych ( ͡º ͜ʖ͡º) ogólnie sterylke warto zrobić jak najwcześniej, nawet przed pierwszą rują - ja nie zdążyłem na czas bo moja menda miała 4 miesiące jak niespodziewanie dostała pierwsza ruję, i to był #!$%@? dramat bo na mieszkaniu współlokatorzy mieli dwa kocury :v
  • Odpowiedz
  • 2
@Bebosz: u mnie jest dramat ze spanie bo swoje śpiewnie rozpoczyna po wieczornej drzemce

@uhu8: kurcze, nie zdążę dzisiaj podjechać drugi raz do veta
@Mr_kolek: ale jednak jakaś jest, i teraz nie wiem co zrobić, ten vet nie zrobił badań i nie zdążę podjechać do tego samego czy do innego drugi raz a boje się o kota który czeka w domu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@mchmjszk ale jaka tabletka? Na pasożyty? Nie ma jednego leku na wszystkie pasożyty Ja uważam ze nie ma sensu podawać leków na pasożyty w ciemno (mimo że wiem że niektórzy weci tak robią). Po prostu często sprzątaj kuwetę, leki na pasożyty są dość inwazyjne.

Wychodzę z założenia że leki na pasożyty podaje się po wykryciu pasożyta, czyli najlepiej jest zanieść próbki kalu do zbadania (zwłaszcza gdy np. kod robi luźny stolec mimo
  • Odpowiedz
  • 40
@malinowa_chmurka: no może mit, teraz o tak już po ptakach
@kucz: już był u weta, teraz nowego zamknąłem w łazience tak jak polecał jeden Mirek, i efekt jest taki ze jeden kot siedzi po jednej drugi po drugiej stronie drzwi w takiej samej odległości i od godziny się nie ruszają ;D
  • Odpowiedz