Wpis z mikrobloga

@mchmjszk: właśnie za takie akcje lubię przeglądać wypok () dobra robota mireczku, aż cieplutko na sercu się robi. A co do kotów to nawet lepiej jak będą dwa, zwłaszcza młode, szybciej się zaaklimatyzują i będą się razem bawić, ja z początku miałam jednego i zauważyłam jak bardzo jej było źle jak zostawała sama w domu. Teraz ma kompana i czasem się gryzą, ale śpią
  • Odpowiedz
  • 3
@Pete1: później zawołam, teraz daje mu odpocząć
@wellfcuk: dałem im się zobaczyć, jak tak patrzę to nowy jest ze dwa razy większy, kły jak tygrys ale nie syczał ani nic wiec mam nadzieje, ze będzie dobrze

A masz dwóch samców czy inny zestaw?
  • Odpowiedz
@mchmjszk: kotka i kocur, kocur młodszy i straszny atencjusz, przez co czasem denerwuje aż za bardzo kotkę, ale jak przychodzi co do czego to biegnie do niego i go wylizuje. Z początku był dystans i fuczenie, niestety też nie za bardzo miałam jak je odseparować, bo mieszkam w kawalerce (kocur też był zabrany z ulicy na spontanie). Ogólnie starałam się poświęcać uwagę kotce, żeby nie czuła się odepchnięta. Jeżeli fuczy, ale
  • Odpowiedz
@mchmjszk moj kot nie widzial kilka miesięcy swojej siostry. Gdy musialy pobyć razem to siostra prychala na niego. Po. kilku dniach prychanie przeszlo i zostala zabawa. A jak to nie pomoże to: feliway, albo waleriana, kocimiętka, kalmVet.
  • Odpowiedz
ja to jestem zwykłym amatorem, vet daje tabletkę na odrobaczenie to płace i podaje :D dał mi(znaczy sprzedał) 2 i jedna mi została

@mchmjszk: Zależy od wagi, za słaba tabletka nie zadziała, a za mocnej bym nie testował ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz