Wpis z mikrobloga

Stłuczka nie z mojej winy, sprawca ubezpieczony w Ergo Hestia,szkoda całkowita, po dwóch tygodniach przyjeżdża do mnie od ubezpieczyciela jakiś facet, pyta o przebieg zdarzenia po czym najpierw wmawia mi, że sprawca musiał mnie specjalnie uderzyć lub się ścigaliśmy bo nikt nikogo na prostej drodze w tył nie uderza...

Mówię gościowi jak było a on do mnie że sprawca sprzedał gdzieś to auto i on nie może go znaleźć, twierdzi że mnie „dojedzie” i będę miał prze****ne i to mu wyglada na ustawiona stłuczkę, grozi prokuratorem, sądem i więzieniem i że nie dostane od nich z tego nawet grosza...

Dzwonił do mnie tez sprawca zdarzenia że nasyłam na niego jakiegoś gościa z Hestii i ze nakazywał mu zmienić przebieg zdarzenia, groził itp...

Brawo Hestia gratulacje w wyborze pracowników... co za tumany... Dobrze że jest świadek i dokumentacja zdjęciowa...
  • 107
  • Odpowiedz
@hipokampO_o: jak dostane odmowę wypłaty zrobię znalezisko z dokumentami + zdjęcia. Tu chciałem pokazać w jaki sposób działa „wyjaśnianie przyczyn wypadku” w hestii. Poszkodowany się przestraszy i zrezygnuje z należnego mu odszkodowania...
  • Odpowiedz
Ergo Hestia to diady jakich mało!
Poprzedni właściciel mojego auta miał tam ubezpieczenie, które normalnie obowiązuje i wygasa chyba 2-3 tyg. dacie zawarcia umowy. Gamonie z automatu przysłali mi umowę na moje dane, próbowali mi wmówić, że za późno na rezygnację i zapłacę kare XD
  • Odpowiedz
@Pawcio_Racoon: Nie przjemuj się mireczku. Hestia Ci zapłaci, a jak będzie się stawiać, to z odsetkami zapłaci. My za skasowaną Alfę żony dostaliśmy of PZU finalnie tyle, ile żądaliśmy, 2,7 tys. odsetek ustawowych ( ͡° ͜ʖ ͡°), zwrot kosztów rzeczoznawcy... a i oni jeszcze musieli pokryć koszty sądowe. Jedyny minus, że w sądzie ciągnęło się to dwa lata, no ale trzy wizyty w przybytku sprawiedliwości to nie
  • Odpowiedz
@Pawcio_Racoon: Hestia to jest najgorsze gówno jakie tylko może być, u nas w pracy ziomek miał stłuczkę (naprawa z oc sprawcy czyli Hestia) nie ze swojej winy w styczniu, do tej pory samochodu nie ma. Prawie dwa tygodnie na rzeczoznawce czekani, potem stwierdzili, że trzeba zapłacić za hamulce, bo już stare były. Człowiek się wykłócił, że mają doprowadzić auto do takiego stanu w jakim było i co nas obchodzi to w
  • Odpowiedz
@Pawcio_Racoon: Nie chce mi się wierzyć, że do prostej kolizji firma ubezpieczeniowa wysyła do poszkodowanego pracownika od wyłudzeń. Jakie były okoliczności? Poka te fotki, które masz.
  • Odpowiedz
ościa z Hestii i ze nakazywał mu zmienić przebieg zdarzenia, groził itp...


@Pawcio_Racoon: Hestia ostatnio wyceniła, że mogą mi przelać 900 zł za stłuczkę a jak nie to przyjezdza ich likwidator szkód XD przyjechał i mówi tysiąc złotych do ręki i elo XD oczywiście odmówiłem i wziąłem bezgotówkowo. Wyszło 12 tysięcy. tfu na nich
  • Odpowiedz
No przecież wiadomo, że istniejące od 140 lat Munich Re, jedna z największych firm ubezpieczeniowych na świecie i główny akcjonariusz Hestii to mafijne Ziutki


@XpedobearX @DADIKUL Ej @FrasierCrane tylko Ci umknęło że Hestię zakładał razem z kolegami Nikodem Skotarczak ps. Nikoś w 1991, a dopiero w 2000 roku zostali częścią grupy ERGO
  • Odpowiedz