Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej, chciałbym opisać tutaj historię mojego związku, który wczoraj prawdopodobnie się zakończył. Zaczęło się jakieś trzy tygodnie temu. Różowa oświadczyła mi, że poznała w pracy nowego kolegę, który zaprosił ją do knajpy swoich rodziców na chińskie żarcie. Oczywiście nie ucieszyłem się z tego powodu, ale odpowiedziałem okej. No to w niedzielę dwa tygodnie temu oznajmiła mi, że wychodzi około godziny 17 i wróci o 21 około. Pomimo, że nie były to dla mnie jakieś super godziny to olałem sprawę i w wolnym czasie zrobiłem porządek w mieszkaniu, oraz ugotowałem leczo na kolację. Około 20:30 wróciła, była bardzo zadowolona, kolacji nie tknęła bo tam się objadła "przepysznym jedzeniem", spytałem się jak było, to odpowiedziała, że w porządku i od razu poszła spać. No i w sumie przez tydzień spokój, miałem szczerze gdzieś te jej spotkanie z gościem, którego mam po prostu w dupie nawet teraz, nie czuję bym z nim jakoś przegrał bo w życiu już sporo wygrałem (własne mieszkanie, zarobki 8-10k zależy od miesiąca, 186cm wzrostu, symetryczna 7-8/10 morda z dobra szczeka i blond włosy), więc nawet nie chce mi sie sprawdzać jak on sie prezentuje. No ale wracając w ostatnią niedzielę, zrobiłem obiad (czemu ja przygotowywałem kolacje/obiady? Słabo gotowała), na wieczór planowałem wyjść gdzieś razem z psem, pospacerować po parku, porozmawiać, potem wieczorkiem jakaś herbata, może wspólna kąpiel i jakiś fajny babski film czy coś (hehe lubie taki melodramaty itd), a ona mi nagle, że umówiła się dzisiaj znowu z tym kolegom na mieście. Ja powiedziałem "aha" tonem, który każda bliska mi osoba zna bardzo dobrze, czasami potrafie być chłodniejszy niż Clint Eastwood. Wstałem, poszedłem do pokoju oboka, ukręciłem jointa, wróciłem odpaliłem, ona ciągle na swoim miejscu, po czym powiedziałem "jak tak bardzo chcesz spędzać każdą niedzielę ze swoim koleżką to chyba pora się pożegnać" ona szok na twarzy i jak tak mogę. Ja odpowiedziałem, że ja nie będe po niej płakać i jak chcę to może się dzisiaj jeszcze spakować. Byłem z nią przez dwa lata, często prawiłem jej komplementy bo wiedziałem, że jako nastolatka nie była popularna i mówiła, że brzydka przez co miała komplelsy po dziś dzień. Znosiłem różne odpały takie jak: pojechała na szkolenie z nowej pracy do sąsiedniego miasta, miała spać u koleżanki, ale podobno koleżanka pracowała dużej i nie chciało jej się poczekać 2 godzin, a także nawet jeśli dostałaby klucz to nie chciałaby sama sobie robić jedzenia (raz powiedziała "lubię jeść, ale nie gotować" XD), więc poszła nocować do jakiegoś kolegi bez informowania mnie o tym, ale olałem to bo nie jestem typem jakiegoś zazdrośnika czy jej wieczne huśtawki nastroju, mimo, że traktowałem ja jak jakąś księżniczkę poświęcając jej 90% swojego wolnego czasu tracąc przy tym mase znajomych i rezygnując z sportu, ale ona nigdy tego nie doceniała. Raz byłem u rodziców na wsi, słabo tam z internetem to musiałem stać na deszczu by z nią piasać (miałem wlaczona konwersacje tylko z nia i tylko wpatrywalem sie w czat), a ona pobocznie przegladala sobie instagrama i z kims pisala (wyslala mi screena na ktorym bylo to widoczne) co mnie bardzo zabolało. Po pewnym czasie moje oczarowanie nią spadło, ale bardzo się przywiązałem, ona też się starała nie powiem, ale po tym co się ostatnio działo to coś we mnie pękło i jestem gotowy to zakończyć, ona wyniosła się do koleżanki z fochem, zostawiając mi klucze, ja ją spakowałem, walizka przed drzwi, ktora odebrała wczoraj i waliła do drzwi. Dzisiaj na messengerze desperacja, wiadomości typu: "to już więcej się nie zdarzy", "nie znajdziesz drugiej takiej", wtedy się odpaliłem i napisałem błąd, to tobie trafiło się jak ślepej kurze ziarno i dobrze o tym wiesz. Jej koleżanka do mnie dzwoniła i mówiła, że potrzebuje psychologa i jestem #!$%@? bo nikt tak zwiazku nie kończy (ankieta poniżej czy faktycznie tak jest). Teraz kończę ten wpis wypalając joincika i powiem wam, nie traćcie czasu na związki, laska nawet jak jest grubo niżej ciebie to szuka kokietowania od innych bo hehe kompleksiki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #truestory

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów

Czy op jest pojebany?

  • Tak 7.9% (22)
  • Tak i nie 14.4% (40)
  • Dobrze zrobiłeś miras 64.6% (179)
  • Wymienie żonę 100kg na dwie po 50 13.0% (36)

Oddanych głosów: 277

  • 56
@agaja: Będąc całkiem szczerym, by nie mieć kompleksów, trzeba siebie po prostu lubić i być w jakichś 99% zadowolonym ze swojego wyglądu. Jak myślisz, ile jest takich kobiet? Odpowiem Ci - garstka. Masz więc racje, ze nie każda taka jest, oczywiście, ale trafić na taką to skarb, bo ogromna większość jest taka, jak to OP powiedział. Wieczne kompleksy i szukanie potwierdzenia atrakcyjności w oczach innych niż partnera. Dlatego tez jest tak
@AnonimoweMirkoWyznania: jaki lvl Ty i ona? Kurde, bierzecie sobie jakieś lambadziary, co nawet nie potrafią ugotować obiadu, w dodatku pajacujecie i akceptujecie taką z całą gamą jej "uroczych odpałów", a potem gorzkie żale, że nie ma sensu w związki i w ogóle. Znajdź sobie normalną osobę, która będzie dla Ciebie równym partnerem, a uwierzysz, że związki mogą być naprawdę fajne.


@bezbekpol: a Ty jaki masz lvl i w jakim gronie
OP: @agaja: przepraszam, z polskiego nigdy orłem nie byłem, ale to rażący błąd i sam nie wiem jak on się tam znalazł, wcześniej napisałem poprawnie "koleżką", a potem taka gafa, może dlatego, że wpis w pośpiechu. Wcale, noe oceniam po jednym związku, ale na razie poświęcę się swojemu rozwojowi, przez całe życie (27lv) miałem tylko dwie partnerki (ona 24lv i 4 przede mną) bo nigdy nie przywiązywałem zbyt dużej wagi