Wpis z mikrobloga

"moge leżeć miesiąc, jeść tylko tłuste kebsy i i tak nie przytyje. Zastanawiałem się czy nie mam jakiegoś tasiemca albo innego pasożyta"

@CZLOWIEK89: @cypol: Kolega @helmutkoll: ma rację,to się nazywa błąd poznawczy.

Pierwsza lepsza aplikacja do liczenia kcal i Wam się oczy otworzą ;) Kumpel 203cm wzrostu i 60kg wagi do dzisiaj się do mnie nie odzywa. Wg. niego jadł tak dużo że aż do porzygu! Dziesiątki godzin pogadanek
@Ich_mag_Kaesekuchen: Święta prawda.
Ja od 8 miesięcy liczę kalorie. Przez 5 miesięcy redukowałem po 2 kg miesięcznie - wszystko idealnie zgodnie z wyliczeniami. Potem 2 miesiące na zerze kalorycznym - waga stała w miejscu. Teraz od miesiąca robię masę - poszło w górę o 1,5 kg (zgodnie z założeniami). Nikt, kto nie próbował, nie uwierzy, że tak precyzyjnie można tym sterować. A naprawdę, nie przesadzam z dokładnością wprowadzania danych do aplikacji
@Ich_mag_Kaesekuchen: ja jestem jednym z tych co mogą jeść w opór i nie przytyć i faktycznie sprawdzałem to aplikacją, przez jakieś pół roku codziennie liczyłem kalorię i starałem się osiągać 2500 kcal lub czasami więcej przy zapotrzebowaniu na ok 2000 kcal nie zauważyłem po sobie żadnej większej zmiany. Czasami też bardziej dla żartu żeby nadgonić licznik danego dnia dosłownie piłem łyżkę oleju do smażenia XD (zaskakująco neutralny smak)
@daweo @Ich_mag_Kaesekuchen : Myślę, że w czasie kiedy leżałem prawie miesiąc w łóżku po operacji i nie mogłem chodzić a jadłem śniadania, obiady, kolacje czasem jakieś kebsy, pizze i nie przytyłem nawet 2kg to akurat kalorie aż takiej roli tu nie grały bo powinienem przytyć chociaż 2 kg leżąc ok 3tyg w łóżku i wstając tylko do kibla ;)