Wpis z mikrobloga

Ale rak w komentarzach xD nawet ktoś politykę tu wplótł. Wykop to takie dziwne miejsce gdzie stężenie takich ludzkich odpadów jest dużo większe niz normalnie w świecie.

Nie wiem nahui tu dalej siedzę, chyba po to żeby śmieszne memeski z nocnej przeglądać.
@Azai niektóre mają dwa samochody, czuły się bardzo dobrze a w 7 miesiącu przestały mieścić się za kierownicą xD serio :D z resztą nawet teraz jak muszę jechać do centrum z małą to wole z wózkiem jechać tramwajem niż pakować wózek, dziecko do samochodu, szukać parkingu, wypakować, potem znów spakować.
@koniecswiatajestbliski:
Powinna mieć jedno swoje. A jak nie ma, to niech nie narzeka że musi stać tylko odłoży hajs i kupi. Jeżdżące auto, które powinno przejść przegląd kosztuje dzisiaj 2 klocki, litości.

@agataen:
Jak się wybiera wyroby samochodopodobne w stylu puga 107 czy inne aygo czy citigo to nie dziwota ze się nie mieści i nie można wyregulować odpowiednio położenia kierownicy ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wielad:
To nie buractwo tylko moje podziękowanie za #!$%@? 15 lat zycia przez jedna różową. Wcześniej miałem odmienne podejście. Jak wyszlo na jaw jakie rzeczywiście są różowe przeszły mi wszelkie ludzkie odruchy wobec kobiet. Pieprzone fałszywe manipulantki...
Wiecie, kto najrzadziej ustępuje miejsca kobiecie w widocznej ciąży? Faceci w wieku ok 20-40 lat.


@PieknaKobieta: a to ciekawe masz jakieś badanie na ten temat przeprowadzone.
No ale może to kolejny z tych postów jacy to faceci są źli i gdyby ich nie było to by było w końcu cudownie na świecie. Kręcenie nienawiści do konkretnych grup społecznych to chyba hobby co niektórych na tym portalu a potem taki udaje jakim
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KRISSVector: Nie zawsze taki bylem. Ja sie swoje w zyciu naustepowalem, uwierz. Natomiast brak jakiejkolwiek wdziecznosci, nawet zwyklego "dziekuje" jakoby ustepowanie miejsca w tym kraju bylo obowiazkiem, nauczyl mnie takiego, a nie innego myslenia. Mi nikt nie ustepuje, mimo, ze nierzadko potrzebuje miejsca bardziej niz inni z jaskrawie widocznych wzgledow anatomicznych. To, ze jestem chrzescijaninem, nie oznacza, ze jestem frajerem.
@smk666: @TheAdonaiBouncer: fajnie was te miastowe wiesniaki wychowały. Chyba najgorsza kategoria człowieka. Ludzie z miasta od zawsze w nim wychowani znają zasady współżycia tak, żeby na małym metrażu i przy dużym zagęszczeniu nie uprzykrzać sobie życia. Ludzie ze wsi zawsze są nauczeniu szacunku i zrozumienia, jakiejś empatii, a przyjedzi taki wsiur dorobkiewicz do Warszawy czy innej metropolii i od wielkości paska na wypłacie mu #!$%@?, on jest #!$%@? kimś bo
@agataen: o tym nawet nie pomyślałam, bo sama nie byłam w ciąży ale rzeczywiście znajoma, która była w ciąży bliźniaczej to chyba musiałaby usiąść na fotelu z tyłu a przedni wymontować ( ͡° ͜ʖ ͡°). Mam samochód a zdarza mi się gdzieś podjechać autobusem jak połączenie jest dobre i wiem, że na miejscu jest zawsze problem z parkowaniem.
@PieknaKobieta:

Po pierwsze: w komunikacji jest tysiąc lepszych rzeczy do robienia niż rozglądanie się po autobusie albo wagonie pociągu czy jakaś osoba koniecznie potrzebuje naszego miejsca.

Po drugie: nigdy nie wiadomo, czy osoba nie jedzie jednego przystanku, albo siedziała przez cały dzień przy biurku i stoi bo tak jest jej wygodnie, a w przypadku zaproponowania miejsca i tak odmówi.

Po trzecie: w godzinach szczytu wszelkie roszady wśród upchanych pasażerów przynoszą więcej
Wiecie, kto najrzadziej ustępuje miejsca kobiecie w widocznej ciąży? Faceci w wieku ok 20-40 lat.


@PieknaKobieta: Jak miałem okazję chodzić i jeździć po mieście z ciężarną żoną, to najwięcej dawały w kość babko powyżej 50 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°) To jakieś przewracanie oczami, kłótnie w kolejkach pierwszeństwa, głupie komentarze czy odwracanie głowy w komunikacji miejskiej.

Ale dalej uważam że ciasny, zatłoczony zbiorkom to nie jest miejsce
@PieknaKobieta: Kiedyś miałem sytuację w której starsza kobieta zamiast zapytać mnie o ustąpienie miejsca wolała na głos powiedzieć mniej więcej coś takiego " co ta młodzież siedzi a starsi ludzie muszą stać". Nie była jakaś niedołężna czy coś typowa emerytka, może nawet pracowała. Odpowiedziałem jej, że jeśli chciał usiąść wystarczyło poprosić bo ja nie wiem czy ona chciała usiąść. Odpowiedziała, że ona nie będzie prosić i jej się należy to miejsce.