Wpis z mikrobloga

@TheAdonaiBouncer: Ty nie jesteś chrześcijaninem, Mirku.

Btw:

Mi nikt nie ustepuje, mimo, ze nierzadko potrzebuje miejsca bardziej niz inni z jaskrawie widocznych wzgledow anatomicznych.


A wcześniej:

Mnie to #!$%@?, ze jest jakies spoleczne zobowiazanie ustepowania czegokolwiek, komukolwiek. Zaplacilem za bilet i mam prawo korzystac z uslugi na pelnych prawach.


Ludzie nie ustępują Ci, bo wychodzą z tego samego założenia, co Ty.
@Azai
@agataen 7 miesiąc here i bez problemu mieszczę się za kierownicą na szczęście :D ale kurde nie wiem jaki bym musiała mieć bebzon żeby nie wejść do SUVa i nie móc prowadzić ¯_(ツ)_/¯ chyba by trzeba było już przed ciąża być z tych z wagi ciężkiej
@symis ja od jakichś 5 lat nie skorzystałam z komunikacji miejskiej ani razu i zupełnie nie odczuwam tęsknoty czy potrzeby. A mieszkam w Katowicach więc jakoś specjalnie małe miasto to nie jest ( ͡º ͜ʖ͡º)
@nama: nie znam się na tym ale kobiety w ciąży mają różne brzuchy i to chyba nie zależy od ich wagi przed ciążą. Jedne mają taką okrągłą piłkę, że rzeczywiście może być ciężko dosięgnąć rękami do kierownicy a niektóre mają brzuch taki bardziej rozlany na boki :P. Znam szczupłą i wysoką osobę, która w 6 miesiącu ciąży nie wyglądała w ogóle na to że jest w ciąży i jej szef się
@agataen
@Azai max przysunięty fotel :d jeszcze miejsca a miejsca.
Ale fakt różne są brzuchy... Mam na szkole rdzenia najmłodszą ciążę a bebzon jeden z większych, większy niż laski co rodzą za miesiąc XD ehhh
@nama no może w suvie tak. W Volvo V50 z kubełkowymi fotelami nie dało rady. No i sama powinnaś wiedzieć, że wielkość brzucha nie zależy od tuszy ;)
@nama: weź też pod uwagę, że są różne samochody a w nich pozycja za kierownicą. We własnym samochodzie siedzę daleko od kierownicy ale zdarzyło mi się jeździć pożyczonym małym Seatem, w którym musiałam siedzieć dużo bliżej, bo bym nogami do pedałów nie dostała mimo że jestem wysoka ;).
W SUVie siedzisz trochę jak na taborecie, w niektórych autach się bardziej "leży".
@agataen
@Azai kurde no nie przekonacie mnie XD mąż ma Civica X i tam też mam miejsca a miejsca mam a auto zupełnie innej klasy. Może jest kobieta w ciąży czy ktoś kto nie mieści się za kierownicę przez otyłość, nie neguję, ale moim zdaniem to będą wyjątki a zdecydowana większość ciężarnych bez problemu da radę prowadzić auto i do 9 miesiąca.

@ciemnienie jeszcze bez. Już tyle razy miałam kupić...
@ciemnienie to jest akurat nieprawda bo prawidłowo zapiety pas i bez adaptera jest bezpieczny dla kobiet w ciąży. Jeżeli spełnione są wszystkie warunki, pas idzie "pod brzuszkiem" i jest prawidłowo ułożony to nie ma obaw. Adaptery są szczególnie potrzebne na tylnej kanapie niektórych aut. Podobno zwiększają komfort jazdy (nie jechałam) i to mnie bardziej kusiło, jednak jeżdżę zarówno tak często swoim autem jak i jako pasażer w aucie męża że musiałabym tak