Wpis z mikrobloga

zabijam czas przeglądając wykop

@Delfin17: właśnie widać ( ͡° ʖ̯ ͡°) .

Mam teraz się rozglądać na każdym przystanku czy ktoś może aby nie potrzebuje abym mu ustąpił miejsca?

No tak, bo to nie wystarczy szybki rzut okiem, tylko trzeba dokonywać pełnej parominutowej analizy.

po to są gumki, tabletki, spirale itd. żeby gówniaków nie robić. A jak zawsze chcesz siedzieć to znajdź sobie gacha z autem.

@
Tak trudno poprosić?

@Delfin17: a napisałem gdzieś, że zwalniam drugą stronę z równie podstawowych zasad współżycia w społeczeństwie? Kultura wymaga, by reagować. Korona z głowy nie spadnie. Oczywiście wszystko jednak w granicy rozsądku.
I tak jak są debile, którzy nigdy nie ustąpią, tak są też debilki, które będą wykorzystywać każdą okazję do granic możliwości. Na szczęście jest ich mniejszość. I oby tak zostało.
@markkk92: No, na tym cywilizowanym i kulturalnym zachodzie jak ktos potrzebuje miejsca to pyta - i po sprawie.
Tfl w Londynie rozdaje przypinki ze sie jest w ciazy i wtedy zwykle ludzie ustępują sami - ale znowu, świadomie taka przypinkie sobie przypinasz.

Ja nie wiem czy to nie jest jakiś polski nawyk - ze nie dość, ze mi siem należy to jeszcze wszyscy wokoło maja to egzekwować bez pytania.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
I w tym gównie przyszłość narodu ehh.. chociaż nie, bo i tak w życiu kobite bedą widzieć tylko na filmach, przegrywy ( ͡° ͜ʖ ͡°) oni są jeszcze wszyscy za młodzi i nie wiedzą jak życie działa, szybko ich zweryfikuje.