Wpis z mikrobloga

@alla232: Jeśli się zastanawiasz, to polecam wspomniane 1404 albo najnowsze 1800. To najnowsze też jest dobre, a po premierze słyszało się wiele głosów w internecie, że zdołało prześcignąć 1404, które uważane jest ogólnie za najlepsze.

Z Anno 1800 był na początku ten problem, że włożyli do niego tylko jeden rozbudowany scenariusz, którego przejście zajmowało kilka godzin. Poza nim zostawała jedynie gra swobodna. Teraz już dodali kilka dodatkowych scenariuszy, więc jest ciekawiej.
  • Odpowiedz
@Wykopaliskasz: chyba wezmę 1404, myślę że najnowszej części laptop by nie pociągną. W sklepach znajdę jeszcze gdzieś tą wersję? Znalazłam na allegro nową za 220 zł ale jak na grę która ma 10 lat to trochę sporo.
  • Odpowiedz
@mohawk: na gogu widziałam po 60 zł, ale co ja mu kod do gry do koperty włoże i powiem ściągnij sobie. Tak trochę głupio. Zwłaszcza że u mnie z szybkością internetu kiepsko.
  • Odpowiedz
@alla232: na 99% pudełkową wersje i tak trzeba przypiąć pod uplay żeby grać, wiec nie wiem jak to na prezent to rozumiem, ale szkoda tak znacznie przepłacać
  • Odpowiedz
@alla232: Rzeczywiście na allegro ceny z kosmosu. Jest tylko jedna oferta w rozsądnej cenie, ale wersja niemiecka, więc to nie ma sensu.

Można by spróbować poszukać w jakimś Empiku albo MediaMarkt na pułkach z klasykami, ale też może być ciężko, bo prędzej znajdzie się te nowsze części, których rozgrywka działa się w przyszłości (to już nie ten klimat).

Najłatwiej z tą wersją cyfrową. Teraz wszystkie nowe gry przechodzą na wersje cyfrowe
  • Odpowiedz