Wpis z mikrobloga

Mirko ale faux-paus dziś popełniłem.Na 2 wizycie w domu rodzinnym dziewczyny,po niedzielnym obiedzie jej rodzice chcieli zrobić zakupy w żabce i wypłacić pieniądze z bankomatu.By to zrobili dobrowolnie pożyczyłem BMW teściowi bo był ciekawy tego auta.Po powrocie jednak wydawali się bardziej oziębli wobec mnie.Skojarzyłem fakty dopiero w samochodzie gdy okazało się że w schowku w drzwiach znajdują się blety i crasher z ziołem w środku xD Szansa że to zobaczyli jest więc całkiem duża.Dodatkowo dodam że w aucie ciągle grała patusiarska muzyka z mojej playlisty ,a tam takie utwory jak Małach&rufuz-fałszywka,Kali-jeden buch czy wiśnia bakajoko Szkopół tkwi w tym punkcie że jej stary to policjant a matka radca prawny xD Przesrałem sobie u teściów już na starcie,mam nadzieję że przynajmniej w rozmowie przy obiedzie swoją elokwencją pokazałem że nie jestem jeszcze tak zdegenerowanym patusem ( ͡º ͜ʖ͡º)

#zwiazki #narkotykizawszespoko
  • 142
  • Odpowiedz
@neXes: Nie chodzi o to, że palisz marihuanę, bo wszystko jest dla ludzi i osobiście uważam, że powinna być legalna (a mam 44 lata i dzieci pewnie bliżej Twojego wieku) tylko że w Polsce legalna nie jest i jak ktoś wozi takie rzeczy w aucie, które do tego jeszcze jest BMW to jest debilem.

Po legalizacji sam bym pewnie palił, ale póki co nie palę i dzieciom też rekomenduję w Polsce
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Mrs_Mirai:

nie wiedzialam, ze siedza tu tak zasciankowe zjeby XD wychodzi na to, ze kazdy na wykopie swieci przykladem, sami programisci 15k, ogarniete zycie, zero nalogow #!$%@? narkotyki, szkoda, ze w rzeczywistosci to zakompleksione przegrywy nie radzace sobie z wlasnym zyciem. Nawet mi was nie zal;p


Człowieku jednego typa kiedyś zjechali bo ściągał w szkole raz na jakiś czas albo na studiach przy gównoprzedmiotach, podsumowali że dlatego Polska wygląda jak wygląda
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@neXes: bagiety często mają swoje za uszami, nie chodzi mi że będziesz z nim jaral baty, ale wcale cię to nie skreśla. Matka prawniczka też pewnie niejedno widziała. Gorzej z tym patorapem, bo to nieuleczalne xd
  • Odpowiedz
@Peaky_Duck: jednocześnie badania naukowe okazjonalnego palenia nie przedstawiają aż tak smutnych wniosków jakie podajesz. Zdrowy dorosły człowiek czerpie z tego samą przyjemność. Juz bardziej bym się czepiał palaczy papierosów, bo śmierdzi
  • Odpowiedz
Jeszcze połowa z ludzi tu piszących próbuje brzmieć jakby pozjadała wszystkie rozumy jeżeli chodzi o 420, a za przykład podają jakiegoś swojego pato ziomka z pato osiedla z pato rodzinki XD Gardze, tfu.
  • Odpowiedz
Muzyka dla zjebów rzeczywiście, ale przegrywy nie umoralniajcie ludzi, bo wy nawet z piwnicy nie wychodzicie i robicie kobietą zdjęcia z ukrycia żeby tutaj wstawić. #!$%@? obrońcy moralności, którzy się odizolowali od społeczeństwa i tutaj piszą te wysrywy, a siedzą na tagu przegryw i płaczą, że mają zakola i pryszczaty ryj.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@borjaki: to porównanie do alkoholu i papierosów to tak jakbyś mówił, że seks bez zabezpieczenia jest lepszy w dupe niż w cipe bo nie można zrobić dziecka. Masz w ogóle rozum i godność człowieka czy już całkiem padło ci na łeb od zbyt prostego dostępu do internetu.
Jak chcesz to pal sobie raz kiedyś ale nie wmawiaj nikomu, że to nie jest szkodliwe dla mózgu. Po za tym są ludzie mniej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Peaky_Duck: ale marihuana powinna być legalna tak jak wszystkie inne środki, to właśnie ludzie mają taką mentalność niewolnika, że im trzeba kazać albo zakazać. Ludzie nie czują odpowiedzialności za siebie samych a czują się odpowiedzialni za życie innych.
  • Odpowiedz
@Mrs_Mirai: nie wiedzialam, ze siedza tu tak zasciankowe zjeby XD wychodzi na to, ze kazdy na wykopie swieci przykladem, sami programisci 15k, ogarniete zycie, zero nalogow #!$%@? narkotyki, szkoda, ze w rzeczywistosci to zakompleksione przegrywy nie radzace sobie z wlasnym zyciem. Nawet mi was nie zal;p

@Peaky_Duck: jprd nie sądziłem że nawet wykopi mają tok myślenia janusza rodem z prlu. Smutne to że nawet młodzi dali sobie wyprać mózg tą
  • Odpowiedz