Wpis z mikrobloga

Mirko ale faux-paus dziś popełniłem.Na 2 wizycie w domu rodzinnym dziewczyny,po niedzielnym obiedzie jej rodzice chcieli zrobić zakupy w żabce i wypłacić pieniądze z bankomatu.By to zrobili dobrowolnie pożyczyłem BMW teściowi bo był ciekawy tego auta.Po powrocie jednak wydawali się bardziej oziębli wobec mnie.Skojarzyłem fakty dopiero w samochodzie gdy okazało się że w schowku w drzwiach znajdują się blety i crasher z ziołem w środku xD Szansa że to zobaczyli jest więc całkiem duża.Dodatkowo dodam że w aucie ciągle grała patusiarska muzyka z mojej playlisty ,a tam takie utwory jak Małach&rufuz-fałszywka,Kali-jeden buch czy wiśnia bakajoko Szkopół tkwi w tym punkcie że jej stary to policjant a matka radca prawny xD Przesrałem sobie u teściów już na starcie,mam nadzieję że przynajmniej w rozmowie przy obiedzie swoją elokwencją pokazałem że nie jestem jeszcze tak zdegenerowanym patusem ( ͡º ͜ʖ͡º)

#zwiazki #narkotykizawszespoko
  • 142
  • Odpowiedz
@neXes: ale się nazbierało gówno moralizatorów pod tym wpisem. Uważaj tam na siebie wariacie, a nutki pewnie same kozacki leciały ;)

Wykopki się zesrały, każdy ekspert od narkotyków haha. #!$%@? mentalny ciemnogród ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
O panie,co to się odjaniepawliło.Dodając ten wpis wczoraj sądziłem że szybko zginie w otchłani internetu a tymczasem moja historia z życia wzięta stała się hitem dnia na największym forum blogerskim w Polsce xD Czuje się zaszczycony ale nie opisze rozwoju dalszej sytuacji bo cenię sobie swoją prywatność i niechce być skojarzony wśród znajomych którzy czytają mirko

Pozdro
  • Odpowiedz