Wpis z mikrobloga

Mirko ale faux-paus dziś popełniłem.Na 2 wizycie w domu rodzinnym dziewczyny,po niedzielnym obiedzie jej rodzice chcieli zrobić zakupy w żabce i wypłacić pieniądze z bankomatu.By to zrobili dobrowolnie pożyczyłem BMW teściowi bo był ciekawy tego auta.Po powrocie jednak wydawali się bardziej oziębli wobec mnie.Skojarzyłem fakty dopiero w samochodzie gdy okazało się że w schowku w drzwiach znajdują się blety i crasher z ziołem w środku xD Szansa że to zobaczyli jest więc całkiem duża.Dodatkowo dodam że w aucie ciągle grała patusiarska muzyka z mojej playlisty ,a tam takie utwory jak Małach&rufuz-fałszywka,Kali-jeden buch czy wiśnia bakajoko Szkopół tkwi w tym punkcie że jej stary to policjant a matka radca prawny xD Przesrałem sobie u teściów już na starcie,mam nadzieję że przynajmniej w rozmowie przy obiedzie swoją elokwencją pokazałem że nie jestem jeszcze tak zdegenerowanym patusem ( ͡º ͜ʖ͡º)

#zwiazki #narkotykizawszespoko
  • 142
  • Odpowiedz
@Mrs_Mirai: Oczywiscie jak ktos nie pochwala nalogowego palenia ziola to jest przegrywem nie radzacym sobie z wlasnym zyciem xD

Ze Ci nie wstyd takie rzeczy pisac
  • Odpowiedz
@loczyn: alko ma gorszy wplyw na caly organizm niz MJ.
Pozwole sobie zostawic ostatnie dostepne dane z US z 2014r:

130722 Amerykanów zmarło w wyniku przyczyn powiązanych z alkoholem w 2014 roku. W tym samym czasie nie odnotowano ani jednego zgonu związanego z marihuana.

Jak zjarasz na raz za duzo towaru to skutkiem ubocznym bedzie to ze zrobisz remanent w lodowce i zasniesz.
Po Alkoholu urwany film,awantury, rzyganie i nastepnego dnia
  • Odpowiedz
Czemu za każdym razem w takich dyskusjach każdy przeciwnik trawy ma mnóstwo znajomych którzy palą i są idiotami? A może zadajecie się z debilami którzy po prostu palą zioło? Ja palę dużo, w Waszych oczach pewnie bardzo dużo, mam dobrą pracę z dobrą pensją, mam hobby, nawet nie jedno, uczę się języków, podróżuje, czytam, nie mam problemów z elokwencją, słowami, nie jąkam się etc.
Ja wiem że są osoby które mają żwir
  • Odpowiedz
@wonsztibijski: akurat w kwestii wiedzy o tej używce to nie muszę nic uzupełniać, staram się być świadomym palaczem. To, że zioło to nie jest magiczne lekarstwo na wszystko to wiadomo, wiadomo też, że nie jest to substancja dla wszystkich. Gdyby ktokolwiek by mi zwrócił uwagę, że brzmię jak upośledzony to bym się nad tym zastanowił. Ja, tak jak i 80% palaczy których znam to normalni ludzie nie wyróżniający się niczym na
  • Odpowiedz
  • 2
@zmasowanyatak No ja też znam sporo takich ludzi i swojego czasu też dużo kopcilem plus do tego jakieś ciasta się robiło ale i tak najwięcej do powiedzenia, ludzie którzy zapalili kilka jointow albo dmuchneli komete ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@zmasowanyatak

Czemu za każdym razem w takich dyskusjach każdy przeciwnik trawy ma mnóstwo znajomych którzy palą i są idiotami?


Gdzie ja napisałem, że są idiotami? Mam różnych znajomych, jedni palą mało i są idiotami inni palą dużo i są programistami i koszą grubą kapuchę, ale niezależnie od poziomu inteligencji, czy ogarnięcia życiowego każdy z tych, którzy palą przynajmniej kilka razy w tygodniu na, że tak powiem, pewien zestaw cech charakterystycznych dla palaczy.
  • Odpowiedz
@Olivederia: jak się ma dzieci to nie powinno się palić podczas opieki. Osoby które palą są spokojniejsze i mają #!$%@? nawet jak są trzeźwe?
Wiele osób mi np mówi, że nie widać po mnie żebym tak dużo jarał więc chyba jestem poza tą teorią, że to "widać" ;)
  • Odpowiedz
@Olivederia: jeżeli używka zaczyna przeszkadzać w życiu to należy z niej zrezygnować.
Ja u siebie jedyne co zauważam to po prostu wydawanie na to pieniędzy. W innych aspektach nie zauważyłem żadnych skutków ubocznych.
Co do wychowywania dzieci przez palaczy, o ile nie pali się przy nich, z nimi lub w trakcie ciąży to nie wiem co może być w tym złego. Znam rodziny gdzie rodzice mają pod 50 lat z czego
  • Odpowiedz