Wpis z mikrobloga

Mirko ale faux-paus dziś popełniłem.Na 2 wizycie w domu rodzinnym dziewczyny,po niedzielnym obiedzie jej rodzice chcieli zrobić zakupy w żabce i wypłacić pieniądze z bankomatu.By to zrobili dobrowolnie pożyczyłem BMW teściowi bo był ciekawy tego auta.Po powrocie jednak wydawali się bardziej oziębli wobec mnie.Skojarzyłem fakty dopiero w samochodzie gdy okazało się że w schowku w drzwiach znajdują się blety i crasher z ziołem w środku xD Szansa że to zobaczyli jest więc całkiem duża.Dodatkowo dodam że w aucie ciągle grała patusiarska muzyka z mojej playlisty ,a tam takie utwory jak Małach&rufuz-fałszywka,Kali-jeden buch czy wiśnia bakajoko Szkopół tkwi w tym punkcie że jej stary to policjant a matka radca prawny xD Przesrałem sobie u teściów już na starcie,mam nadzieję że przynajmniej w rozmowie przy obiedzie swoją elokwencją pokazałem że nie jestem jeszcze tak zdegenerowanym patusem ( ͡º ͜ʖ͡º)

#zwiazki #narkotykizawszespoko
  • 142
@dobrzecisiewydaje: ja az sprawdzielm jaki content sledzi i produkuje tak zaciekly przeciwnik konopii indyjskiej jak @wonsztibijski i sorry gosc glownie fascynuje sie jakimis patostreamerami i innym patologicznym tagami.
Cannabis Sativa jest duzo mniej szkodliwa niz alko i papierosy.
Oczywiscie ze palenie codziennie to przesada, ale zapalenie sobie z Vaporizera raz na miesiac na imprezie to nie jest zadna patologia i znam duzo osob na wysokich stanowiskach(sam robie w IT i tu
@borjaki: dlatego zaznaczyłam częstość palenia i wożenie bletek, bo uważam, ze wszystko jest dla ludzi, jeśli robi się to z głowa i pozostaje w zakresie ciekawości/próbowania. A to, ze ja osobiście nigdy nie spróbuje czegoś nie oznacza od razu, ze mam piętnować osoby, które się na to zdecydowały.
Marihuana obniża IQ i otępia człowieka, powoduje problemy z pamięcią, koncentracją i płatem mózgu odpowiadającym za empatie, miłość itd.


@wonsztibijski: Potrzebne byłoby źródło. Oczywiście rozumiem, że alkohol absolutnie nic takiego nie robi - nawet lampka wina dziennie jest zdrowa, prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z tego co wiem rekreacyjne palenie trawy jest mniej szkodliwe, niż rekreacyjne picie alkoholu.