Wpis z mikrobloga

@wqdqweff: nie wiem czy wiesz ale takie zatrzymanie jest w pelni legalne wedlug kodeksu drogowego, wystarczy zostawic auto na odleglosci wiekszej od 10m bodajze od skrzyzowania i pasow, no i jak zostawisz na awaryjkach to jest 100% legit, sam tak zostawiam czasami auto na pale i policja przejezdza obok i nic nie robi bo nie lamie przepisow ( ͡° ͜ʖ ͡°) klucz do sukcesu to wyjety trojkat
Mandat od procentu zarobków byłby znacznie ciekawszy.


@Darth_Gohan:

Albo informowanie ubezpieczyciela. Pierwszy mandat -zniżki za ostatni rok. Drugi za to samo -wszystkie zniżki. Trzeci +100% itd.
@Viking-: taa. tylko to wasze antypolskie gadanie "a w ju keju to jest tak wspaniale nie to co Polska" gówno prawda, w Polsce jest wspaniale i bezpiecznie,a w Anglii bardzo niebezpiecznie, pełno imigrantów i lgbtrtvagd i ich chore zasady. Wolę mieszkać w Polsce
@wqdqweff: Nigdy tak auta nie zostawiłem, także niezłe projekcje.

Butem to sobie możesz w swoim gimnazjum docierać do kolegów z klasy, całe szczęście.
@PanKracy582 pijesz do aut premium to ja tez

Zwykle samochód w dość bezpośredni sposób może odzwierciedlić status majątkowy jego właściciela.

Btw naucz się czytać ze zrozumieniem, tak będzie ci łatwiej w życiu

Radzę sobie całkiem nieźle, a jak u ciebie? To ty zasugerowałeś, że napisałem coś czego nie napisałem bo nie byłeś w stanie właściwie zinterpretować jasnej informacji
@wqdqweff: Mniam jeszcze sie wydaje ze lepszy od innych, typowy moj kolega przychlast co sie mega zna na historii i wie co jest lepsze dla innych ale odgrzac pitcy nie umie i go w korpo ruchaja, jestes moim kolega?