Wpis z mikrobloga

@Masuj: Wcale nie zryte. W dobry sposób pokazywano poświęcenie, śmierć, miłość, wypadki, różne próby oraz jak wygląda świat. Oglądałem wszystkie odcinki (może oprócz kilku ostatnich bo same lisy już nudne były) i mega doceniam te serie.
  • Odpowiedz
@mankhoody: Oni przez całą fabułę serialu próbowali się dostać do jakiegoś rezerwatu Danieli, i po kolei ginęli ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jak to oglądałem za gówniaka, to za nic nie mogłem zrozumieć kim jest ta Daniela i po co do niej idą :<
  • Odpowiedz
  • 8
@mankhoody tak, pamiętam jak zbierałam się 5 minut, aby poprosić kioskarkę o pokazanie mi tej gazety...
-dzień dobry, mogę zobaczyć gazetę przyjaciele z zielonego lasu?
-NA WYSTAWIE JEST! - i jebs okienkiem
Było mi przykro i jeszcze bardziej się później bałam pytać o coś w sklepach. Niech to babsko spłonie w piekle.
  • Odpowiedz
  • 4
@Masuj bo kiedys to bylo #pdk a tak serio to baprawde kiedys filmy animowane dla dzieci nie unikaly takich powaznych tatow jak tragiczna smierc ktoregos z bohaterow. Wg mnie to bylo bardzo potrzebne.
  • Odpowiedz
Ja pamiętam odcinek o tych ptakach co polują na myszy- jak im tam? I była scena jak te myszy były ponabijane na jakieś kolczaste krzewy- to było zryte
  • Odpowiedz