Wpis z mikrobloga

#kuchniamg78

Wynająłem miejsce do nagrań i jutro próbujemy kręcić pierwsze odcinki do mojego nowego kulinarnego kanału na YouTube. Wybrana została też nazwa - Top Gar ( ͡° ͜ʖ ͡°), którą podsunął mireczek @Villthuriss. Kanał jeszcze nie ma grafik, ale o to zadbamy razem z @M4YU jutro wieczorem i w środę.

Trzymajcie kciuki aby wszystko się udało, przy pierwszych odcinkach pewnie wyjdzie nam masę problemów, o których nie pomyśleliśmy :D Jeśli wszystko dobrze się powiedzie to pierwszy film na kanale pojawi się jeszcze w tym tygodniu.

W tym tygodniu z okazji świąt mam nadzieję, że uda się też opublikować nie jeden, a dwa przepisy. Oba będą na świąteczne rzeczy, bo wielu z Was pisało do mnie żeby je przygotować bo te święta będą spędzać samemu pierwszy raz. Mam nadzieję, że nie zawiodę

Pozdrawiam,
MG78

#gotujzwykopem
Pobierz MG78 - #kuchniamg78

Wynająłem miejsce do nagrań i jutro próbujemy kręcić pierwsze ...
źródło: comment_1586158791AqnbYCs1cOuiwnXWjYQbJO.jpg
  • 213
@Sondokan: Mam rozpisane scenariusze i gotowe produkty na kilka potraw. Nie wiem ile w praktyce uda się zrobić. Jest kilka bardziej czasochłonnych i kilka szybkich przepisów.

Tak naprawdę dopiero jutro wieczorem będę wiedział ile mogę nagrać w ciągu jednego dnia zdjęciowego i jak liczyć potrzebny czas na to.