Wpis z mikrobloga

#kuchniamg78

Wynająłem miejsce do nagrań i jutro próbujemy kręcić pierwsze odcinki do mojego nowego kulinarnego kanału na YouTube. Wybrana została też nazwa - Top Gar ( ͡° ͜ʖ ͡°), którą podsunął mireczek @Villthuriss. Kanał jeszcze nie ma grafik, ale o to zadbamy razem z @M4YU jutro wieczorem i w środę.

Trzymajcie kciuki aby wszystko się udało, przy pierwszych odcinkach pewnie wyjdzie nam masę problemów, o których nie pomyśleliśmy :D Jeśli wszystko dobrze się powiedzie to pierwszy film na kanale pojawi się jeszcze w tym tygodniu.

W tym tygodniu z okazji świąt mam nadzieję, że uda się też opublikować nie jeden, a dwa przepisy. Oba będą na świąteczne rzeczy, bo wielu z Was pisało do mnie żeby je przygotować bo te święta będą spędzać samemu pierwszy raz. Mam nadzieję, że nie zawiodę

Pozdrawiam,
MG78

#gotujzwykopem
MG78 - #kuchniamg78

Wynająłem miejsce do nagrań i jutro próbujemy kręcić pierwsze ...

źródło: comment_1586158791AqnbYCs1cOuiwnXWjYQbJO.jpg

Pobierz
  • 213
  • Odpowiedz
@MG78: Powodzenia, mowia ze 1000 pierwszych subow najgorsze. Tutaj nie ma nawet jeszcze filmu a juz 935. Miejmy nadzieje ze sila Mirko Cie wyniesie :)
  • Odpowiedz
@MG78: powodzonka mirek!

też sie zastanawiałem nad nagrywaniem filmików kulinarnych ale raczej wyglądało by to jak how to basic i w mojej kuchni. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

z ciekawości- jak wygląda cenowo najem takiej kuchni? to jakieś studio czy prywatny dom? podpisujecie jakąś umowe ramową, czy hajs za dzień zdjęciowy? wyposażenie w cenie, czy dajesz swoje?
i najważniejsze- kto sprząta? XD
  • Odpowiedz
@eltanol3000: To jest kuchnia w studiu kulinarnym gdzie prowadzone są warsztaty. Do nagrać nadaje się tak średnio bo jest echo, ale będziemy działać z kocami żeby je zredukować.

Koszt wynajęcia studia w zależności od zastosowań. Do tego co my robimy normalna cena to 1 000 zł za dzień lub 150 zł za godzinę. Ja w promocji z powodu pandemii płacę 500. Możemy korzystać z całego wyposażenia kuchennego, które się tam znajduje.
  • Odpowiedz
@Saperonides_21: Gdy konsultowałem nazwę na gruncie prawnym wspominałem o tym case prawnikom, których pytałem ale obaj twierdzili, że to inna sytuacja. John Lemon i John Lenon oba są z języka angielskiego. Top (pierwsze, najlepsze) oraz Gar (garnek akcesorium kuchenne) jest na tyle zidentyfikowane z językiem polskim i kuchnią, że nie można tego rozpatrywać jak case z Lenonem.
  • Odpowiedz
@kubbal: To nie u mnie niestety, tylko w miejscu, które wynająłem na nagrania. U mnie kuchnia jest w stanie tragicznym (poprzedni właściciel miał chyba zachwiane poczucie estetyki), ale planuję w tym roku generalny remont. Zresztą jego może też pokażę :)!
  • Odpowiedz
@MG78: opisywałeś się gdzieś narodziny pomysłu? W jaki sposób zebrałeś ekipę? Co Cię zmotywowało by w końcu zacząć robić to co masz zamiar? Robisz to bez doświadczenia czy już gdzieś wcześniej liznąłeś trochę youtubowego fachu?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz