Wpis z mikrobloga

  • 1270
Tak. To dziś. Mija rok od ostatecznego upadku jednego z najlepiej zapowiadających się seriali. Ale nie ważne jak się zaczyna tylko jak się kończy, a Gra o Tron pokazała jakim stała się dnem po tym jak twórcy obrali swoją drogę w kreowaniu świata, w ukazywaniu charakteru postaci. Życzę wszystkim aby już nigdy nie dostąpili takiego zawodu jaki mieli fani Gry o Tron.


#got #graotron #seriale
FoxX21 - Tak. To dziś. Mija rok od ostatecznego upadku jednego z najlepiej zapowiadaj...

źródło: comment_1589866233uZgrKCfhtNPBzrTxtpt8qT.jpg

Pobierz
  • 104
@mateusz-bogacki pierwsze 2-3 tomy bardzo fajne. Ale im dalej w las tym bardziej czułem się jakbym czytał poczet królów polskich - można by to ciągnąć w tej formie w nieskończoność. Martin tego chyba nigdy nie skończy a HBO chciało już zamknąć ten temat i musieli jakoś te wątki poucinac - wyszło jak wyszło. Ale moim zdaniem aż tak źle nie było. Ot typowo dla tv :)
@FoxX21: A weź nie przypominaj, przeczytałam książki i oglądałam każdy sezon jak wychodził, mega się tym wszystkim jarałam, zwłaszcza że przez te pierwsze 4-5 sezonów serial był naprawdę bardzo sensownie zrobiony, ale potem już mi było po prostu przykro na to patrzeć. Taka marnacja, za każdym razem jak widzę coś z GoT to wraca mi ból dupy o to, co ci #!$%@?ńce zrobili z tym serialem (,)
@czuczer hurr durr przecież smoki som to jak śmiesz się do czegokolwiek przyczepić, równie dobrze ten biały piesek Jona Snow mógł się na koniec okazać przybyszem z obcej planety, który od początku pilnował losów świata i w ostatnim momencie zmienia się w super sayanina i zabija nocnego króla laserami z oczu i generalnie planeta gry o tron należy do uniwersum dragon balla, bo w końcu ten scenariusz piszą dzieci i odbiorcami też
@czuczer: fantastyka nie wyklucza faktu, że świat powinien być wewnętrznie spójny. Na tym polega m.in. zawieszenie niewiary. No i akurat kto jak kto, ale Martin bardzo dużo uwagi poświęcił stworzeniu pozorów realizmu. Serial również się tego trzymał przez większość czasu. Więc kiedy nagle pod koniec zmieniamy o 180 stopni zasady gry, to ja oburzenie kompletnie rozumiem.
@Micho_master: nie odpowiesz? bo sam nie wiesz co piszesz. "Szaleństwa" Daenerys nie widać w książkach, nie ma czegoś takiego na chwilę obecną. Jedyne co można jej zarzucić, to to, że jest zbyt naiwna i zbytnio wierzy w dobroć innych no i to, że chyba jak każdy nie ma zbytnio doświadczenia w sprawach władzy. Ale sama podkreśla to wielokrotnie, że chce jednego - spokoju, tego, aby nikt nie groził już jej śmiercią,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 58
@FoxX21: no i zepsułeś mi i tak już nienajlepszy humor. To, co zrobiono z tym serialem nie powinno się nigdy więcej powtórzyć - a chodzi o producentów, których kontrakt nie przewidywał ich odejścia, przez co żeby zająć się innymi projektami, mogli oni ubić jeden z nich. Z tego co czytałem, HBO było gotowe zamówić 10 sezonów, za skrócenie dwóch ostatnich odpowiadają wyłącznie producenci. No i autor książek się poróżnił z nimi