Wpis z mikrobloga

  • 1270
Tak. To dziś. Mija rok od ostatecznego upadku jednego z najlepiej zapowiadających się seriali. Ale nie ważne jak się zaczyna tylko jak się kończy, a Gra o Tron pokazała jakim stała się dnem po tym jak twórcy obrali swoją drogę w kreowaniu świata, w ukazywaniu charakteru postaci. Życzę wszystkim aby już nigdy nie dostąpili takiego zawodu jaki mieli fani Gry o Tron.


#got #graotron #seriale
FoxX21 - Tak. To dziś. Mija rok od ostatecznego upadku jednego z najlepiej zapowiadaj...

źródło: comment_1589866233uZgrKCfhtNPBzrTxtpt8qT.jpg

Pobierz
  • 104
  • Odpowiedz
@jacek007g: Przepraszam bardzo, ale na prawdę silnie się starałem czytając po kilka razy rozdziały Daenerys znaleźć te podpowiedzi, że jest szalona, ale niestety nigdzie nie było tego widać. No chyba, że mówisz o 1 Tomie i o tym, jak wykluwała jajka, gdzie wiedźma powiedziała do niej "jesteś szalona" a ona na to "od szaleństwa do mądrości krótka droga", bo sorry, ale nigdzie indziej nie widziałem innych nawiązań czy podpowiedzi, czy przepowiedni
  • Odpowiedz
@FoxX21: Nie zdążyłem odpowiedzieć bo nie każdy siedzi tutaj 24h na dobę :).

Pytanie co rozumiesz przez szaleństwo. Ja zacząłem dostrzegać jej "szaleństwo" właśnie w ostatnich książkach w czasach rządzenia w Meereen. O ile słuchała doradców o tyle udawało jej się w miarę jakoś rządzić, ale zdarzało jej się działać impulsywnie co powodowało dalsze kłopoty.

Zauważ, że jej rządy nie przyniosły dobrobytu a raczej chaos, śmierć i zupełnie odwrócenie lokalnej historii.
  • Odpowiedz