Wpis z mikrobloga

  • 1270
Tak. To dziś. Mija rok od ostatecznego upadku jednego z najlepiej zapowiadających się seriali. Ale nie ważne jak się zaczyna tylko jak się kończy, a Gra o Tron pokazała jakim stała się dnem po tym jak twórcy obrali swoją drogę w kreowaniu świata, w ukazywaniu charakteru postaci. Życzę wszystkim aby już nigdy nie dostąpili takiego zawodu jaki mieli fani Gry o Tron.


#got #graotron #seriale
FoxX21 - Tak. To dziś. Mija rok od ostatecznego upadku jednego z najlepiej zapowiadaj...

źródło: comment_1589866233uZgrKCfhtNPBzrTxtpt8qT.jpg

Pobierz
  • 104
  • Odpowiedz
d ostatecznego upadku[...] stała się dnem [...] takiego zawodu


@FoxX21: och jejku, już nie przesadzaj, wcale nie było tak źle. Większym zawodem dla mnie szczerze mówiąc był fakt, że Martin nie spiął dupy i choć jednego kolejnego tomu nie wydał równolegle z serialem, zwłaszcza, że w towarzyszących serialowi licznych publikacjach wręcz sugerowano, że już za chwileczkę, już za momencik, wręcz ploty chodziły, że wydawnictwo zostało uprzedzone i trzymaniu billboardów w pogotowiu
  • Odpowiedz
@FoxX21: może to, że osoby, które prócz oglądania filmu lubią też i czytać, mogliby poznać dalszy ciąg sagi w jej pierwotnej formie? Świat GoT się na serialu nie kończy, naprawdę.
  • Odpowiedz
@FoxX21: nie jest zupełnie inna, w zakresie, dokąd istnieją książki jest całkiem podobna, jedynie mnóstwo wątków jest pominiętych (z konieczności, gdyby chcieli uwzględnić wszystkie, Moda na Sukces by im wyszła). Problem jednak w tym, że saga książkowa starczyła gdzieś tak do piątego sezonu, jeszcze w szóstym jakieś pojedyncze wątki się pojawiały, cała zaś reszta już z książkami nie ma nic wspólnego z tej prostej przyczyny, że książek jeszcze nie ma. Są
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kertoip07: ja nawet myślę, że GoT jest serialem z najgorszym zakończeniem ever bo totalnie ostatni sezon skreślił sens oglądania serialu ponownie. W przypadku Dextera czy HIMYM możesz spokojnie oglądać pierwsze sezony które są dobre i po prostu olać zakończenie. W przypadku GoT oglądanie ponownie nie ma sensu, a nawet zaczynanie nie ma sensu bo wszystko prowadzi do beznadziejnego zakończenia którego nie da się "wyciąć".
  • Odpowiedz
Kiedy na końcu siedziała rada i mieli wybrać króla, to jak jeden z nich nawet nie wiem kto wyskoczył z tym żeby ludzie zagłosowali to biorąc pod uwagę poziom równy dnu już myślałem że to na poważnie, ostatecznie był to żart
  • Odpowiedz
Pamiętam, że zaczęliśmy oglądać te dokumenty HBO gdzie D&D opowiadają o każdym odcinku i dopiero wtedy odkryliśmy, że ci kolesie to jakieś debilie.


@nika_blue: Dokładnie, nigdy nie zapomnę wypowiedzi jednej z tych miernot na temat zasadzki Greyjoya podczas której odstrzelił smoka - "Daenerys zapomniała o flocie Greyjoyów" xD Żadnego wytłumaczenia skąd i jak zdołano wykonać taką zasadzkę, po prostu płynąc swoją flotą wyleciało jej z głowy, że przeciwnik też ma swoją
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Elaviart: dokładnie, a najlepsze, że chyba scenę wcześniej oni mają naradę przy mapie i ta flota była wspomniana, ale chyba scenarzyści "kinda forget".
Ci kolesie to straszne głąby. Zresztą w scenariuszu finału też było widać ich "kunszt". Np. napisali, że Deserys jest jak Hitler. No serio? Przecież ona miała całkiem inną motywację, naprawdę mogli jej wymyślić trochę subtelniejszą przemianę a nie "kuzyn jej nie chce ruchać to włączamy Hitler mode". Chyba
  • Odpowiedz
@FoxX21: Nigdzie nie piszę, że Daenerys jest zła do bólu lub nieskazitelna jak kryształ - z jednej strony wyzwala niewolników, a z drugiej strony powoduje to niepokoje i zamęt. Tak jak mówię, książki są w 2/3 całej historii i nie wiemy co jeszcze się wydarzy - ostateczną ocenę serialu do książki można wówczas dać także porozmawiamy za 10 lat (w dobrych porywach bo Martin woli teraz robić gry xD). Na razie
  • Odpowiedz