Wpis z mikrobloga

  • 1270
Tak. To dziś. Mija rok od ostatecznego upadku jednego z najlepiej zapowiadających się seriali. Ale nie ważne jak się zaczyna tylko jak się kończy, a Gra o Tron pokazała jakim stała się dnem po tym jak twórcy obrali swoją drogę w kreowaniu świata, w ukazywaniu charakteru postaci. Życzę wszystkim aby już nigdy nie dostąpili takiego zawodu jaki mieli fani Gry o Tron.


#got #graotron #seriale
FoxX21 - Tak. To dziś. Mija rok od ostatecznego upadku jednego z najlepiej zapowiadaj...

źródło: comment_1589866233uZgrKCfhtNPBzrTxtpt8qT.jpg

Pobierz
  • 104
  • Odpowiedz
@FoxX21 ostatnie sezony to była kampania z #heroes3 przeciwko Sandro xd fantasy rodem z gier na komórkę. W pierwszych sezonach ludzie potrafili przeć zaly odcinek latać z pokoju do pokoju i knuć i to było sto razy ciekawsze niż godzinna bitwa, w której nikt ważny nie ginie.
  • Odpowiedz
@mateusz-bogacki: Lśnienie - ok, Fight Club i Lotu nie wiem - nie czytałem. Z Ojcem mam ten problem że najpierw przeczytałem książkę i film absolutnie mnie nie ruszył - brakuje w nim mnóstwa kluczowych wątków, jest dla mnie co najwyżej dobry. Władca Pierścieni jest mistrzostwem kina, ale na pewno nie jest lepszy od książki, jest czymś zupełnie innym i genialnym w Swojej kategorii. Chodzi mi bardziej o to że porównywanie adaptacji
  • Odpowiedz
  • 1
@FoxX21 jakby Martin to skończył to by problemu nie było. Ogólnie już raczej tego nie skończy i serial to jedyne zakończenie. Najlepszy serial w historii
  • Odpowiedz
@FoxX21: Jedyne co mnie pociesza, to to, że te dwa patałachy dedeki same ubiły sobie kurę znoszącą złote jaja, bo jak Disney zobaczył, że bez źródła z książek nie są w stanie zrobić nic sensownego, to ich kopnął w dupę xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@soulburner: nie producenci tylko scenarzyści, D&D byli scenarzystami serii i reżyserami niektórych odcinków, producenci (między innymi HBO) chcieli zrobić 10 sezonów ale D&D dostali kontrakt od Disneya na nowe gwiezdne wojny i chcieli jaknajszybciej skończyć Grę o Tron żeby zająć się pisaniem Wojen i zarobić grube miliony. Inna sprawa, że skończył im się materiał źródłowy i tak jak przerabianie Martina na scenariusz im szło, tak pisanie go od pocztąku po swojemu
  • Odpowiedz
@FoxX21 polegli przez to że nie nie mieli już źródła historii tylko szczepy informacji. Dlatego nie ogarnęli postaci, które nie machają mieczem na lewo i prawo tylko planują i knują a ich działania poznajemy po paru odcinkach bądź nawet sezonach.

Najzabawniejsze było bronienie na siłę serialu przez Mirków jak i niektórych kanałów na YT xD.
-to serial fantasy, skoro Marco Polo w spódnicy może zmieniać twarz to może także spaść z próżni
  • Odpowiedz
@FoxX21: No faktycznie, niewinna owieczka, która chce tylko spokoju xDD

"When my dragons are grown, we will take back what was stolen from me and destroy those who have wronged me. We will lay waste to armies and burn cities to the ground". "I will take what is mine with fire and blood.”
  • Odpowiedz
@pianinka: Jeden cytat, pięknie. Nic innego nie udało się znaleźć? Szkoda, że ten cytat ot wysryw scenarzystów, a w książce nic takiego nie pada xDD
Poczytaj książki - polecam. Aha jak czytasz to użyj czasami rozumu/mózgu i czytaj ze zrozumieniem.
  • Odpowiedz
@FoxX21: Fabularnie ostatni sezon to dno i sprawia wrażenie takiego "dobra szybko, szybko kończymy, zamykamy wszystkie wątki w 5 minut i fajrant" chociaż spokojnie mogli jeszcze na jeden sezon to rozłożyć. Ale trzeba przyznać, że wizualnie i realizacyjnie to było mistrzostwo świata.
  • Odpowiedz
Ja to się cieszę że będąc fanem Fallouta i czekając na Van Burena dostałem Fallouta 3 i nauczyłem się nie wiązać z marką. A potem i tak były 2 duże fajne mody do Fallouta 2, New Vegas, a z czwórki można się było śmiać, best of both words :D
No ale przy serialach/filmach to gorzej przechodzi, polecam zawsze mieć z tyłu głowy że coś się może skopać, zamiast wierzyć że zawsze będzie
  • Odpowiedz